2737
2739

من حق طلاقو گرفتم و مهریه مو بخشیدم،اصلا پشیمون نشدم

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من بیشترش رو بخشیدم . طلاق هم خواسته شوهرم بود اگه نمیبخشیدم باید همش رو میداد ولی نخواستم علاف شم ا ...

اشتباه کردی . دید جامعه بده نسبت به خانومی که طلاق گرفته حداقل مهریه رو باید بگیری که یه پشتوانه ای داشته باشی و یه درصد کمی جبران آسیبی که دیدی بشه. البته اگه خواستی باز ازدواج کنی به طرف نگی که مهریه رو گرفتی که طمع داشته باشه سر مهریه شما . 

✌نیام رو میسازم تک نفره😍
من می‌خوام ببخشم ولی همسرم عقدنامه رو قایم کرده    

با یه بچه اوردن جو نگیرتتون ک مثلا جاتون محکم شده مهریه میخوام چیکار 

شما خبر از ده سال ایندتون ندارید که چ سرنوشتی دارید پس اشتباه نکنید و تنها پشتوانه خودتون رو تو دوران خوشی از دست ندین 🌺

خواهرشوهرم بخشید الان شوهرش داره طلاقش میده خدالعنت کنه هرچی مرده لاشیه 

یعنی توی زندگیش بخشید؟؟ شوهر منم اون اوایل میگفت ببخشی بخاطر حرفای باباش منم گفتم باشه واقعاً میخواستم ببخشما ولی بعد دیگه ول کرد 

با یه بچه اوردن جو نگیرتتون ک مثلا جاتون محکم شده مهریه میخوام چیکار  شما خبر از ده سال ایندتو ...

آخه من مهرم رو گرفتم

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2740

دوستان توصیه میکنم تا وقتی شوهرتون نخواسته این کارو نکنید

اگرم دیدید شوهرتون میخواد واقعا روش خیلی فکرکنید..عاقلانه و دوراندیشانه تصمیم بگیرید

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
آخه من مهرم رو گرفتم

خب اون بمونه برای وقت مبادا مثلا بعد صدسال همسرتون ک فوت کردن خانواده همسر  مدعی اموالش نشن  

قانونا برای زن دوباره مهریه لحاظ میشه و سهم بیشتر😉 بلاخره زن هم سختی چشیده برای زندگیش