2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
بهترین بیف استروگانف رستوران زرچ که باید ظهر روزای تعطیل و شبها رزرو کنید وگرنه کلی صفه
عباس آباد، مهناز (صابونچی)، پلاک 17
تلفن : ۸۸۷۴۱۱۲۰ - ۸۸۷۶۱۱۱۳

بهترین استیک رستوران سوییس سابق یا رستوران هتل فردیس، استیک زرچ و خانه استیک نیوشا و دارچینم خوبه ولی سوییس یه چیییییز دیگست
آدرس: آدرس: میدان فردوسی - خیابان فرصت(موسوی) - کوچه آرایه پلاک ۲۸ - تلفن رزرو ۸۸۸۲۸۵۱۶
این رستوران خیلی خاص ، لوکس و با منویی نسبتا گرونه. حس و حال رستوران یه جورایی آدم یاد فیلمها و ژورنالهای خارجی میندازه. نزدیک به چهل سال سابقه فعالیت داره و در ابتدا با نام سوئیس شروع به فعالیت می کنه.

دکور رستوران را در همان روزهای اولیه تاسیس، چند دکوراتور فرانسوی که برای ساخت دکور کاخ شاه به ایران آمده‌بودند؛ ساخته‌اند. تمام ابزار و امکانات موجود در این رستوران را حتی کاغذدیواری‌های کرم رنگی که با گل‌های سبز و صورتی تزئین شده‌اند نیز از فرانسه وارد شده‌ است.
آشپزهای رستوران نیز از روز اول فرانسوی بودند. اما بعد از انقلاب و در پی تحولات سیاسی و تعطیلی یک ساله رستوران، آشپزهای فرانسوی از ایران خارج شدند و رستوران کار خود را با آشپزهای ایرانی که طی سال‌ها آشپزی را تحت نظر فرانسوی‌ها آموخته بودند، ادامه میده.
دستم به حلقه ی در، دل با تو داده بودم، دست و دلم که دیدی، پایم چرا بریدی، رویای صادقی، در جان عاشقی، لیلای کاملی، اتمام عاقلی، نیمی زمینی ام، نیم آسمانی ام، محتاج پر زدن، مجنون آنی ام
من چند شب پیش رفتیم بعد دو سال رفتیم پیتزا پنتری

اصلا افتضاح شده بود پیتزا مخصوصش گند

من خودم میگو گرفتم بو زخم می داد افتضاح

یه پیش غذای مکزیکی هم اورد معمولی
من نوید امدنت را از سوره یونس گرفتم
من بیگ بوی رفتم پیتزا پپرونی دوبل برگر با قارج پیتتزا قارچ و گوشتشو خوردم خوب بود

فنسی هم استیک با پیتزا استیک خوردیم دیشب خوب بود
دیروز ناهارم کبابسرای شمرون میدون تجرش خوب بود حیف برنجش تموم شده بود

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
رستوران ایتالیایی سزار
استیکاش فوق العااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااده ااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااست
حتما یه سری بزنین
اشرفی اصفهانی برج نگین رضا
امتحانش کنید عاشقش می شید
خدایا نفس رو به تو می سپارم خودت دخترم رو در پناه خودت حفظ کن
2706