2733
2739
فقط استاد گفتنت بخودت 😑😑😑😑

من ۸ سال استاد دانشگاه بودم هیچوقت نگفتم استادم.هر کس پرسید گفتم مدرس دانشگاه هستم.نمیدونم چرا روم نمیشد

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ۸ سال استاد دانشگاه بودم هیچوقت نگفتم استادم.هر کس پرسید گفتم مدرس دانشگاه هستم.نمیدونم چرا روم ن ...

اعتماد ب نفس نداشتی

ما ک واسه پز نمیگیم عادی شده مث خودت ک اول گفتی استاد دانشگاه بودم

2731
اعتماد ب نفس نداشتی ما ک واسه پز نمیگیم عادی شده مث خودت ک اول گفتی استاد دانشگاه بودم

نه منظورم شما نیستی عزیزم.نمیدونم چرا نمیتونستم بگم.اتفاقا اعتماد به نفسم بالاست.خیلی هم تو کارم موفقم....

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
واسه تیچری زبان میگن استاد من دارم ایلتس درس میدم بگن خانوم معلم؟

بچه پانزده ساله ایلتس به چه دردش میخوره ؟؟😳😳

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2740
دو ترمه دارم باهاش ترم اول نمیدونستم ینی قشنگ فک میکردم بچس و....الان جدی تر شدم بدتر شده همیشه با د ...

😂😂حتمن با خانوادش درمیون بزار 

چرا نگفتی غم داری؟                                                               من تا دلت بخواد  بغل"  داشتم.....
امضاتو خوندم منم تنبلی تخمدون دارم ولی مجردم خیلی میترسم متاهل شم و واسه بارداری مشکلی پیش بیاد 😐

از کجا فهمیدی تنبلی تخمدان داری ؟ مجردم هستی؟

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚
2706