2737
2734
عنوان

یادتونه یه خانوم بود ک میگفت شوهرم قراره جاریمو صیغه کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1835 بازدید | 76 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا چیز عجیبی نیست.من خودم یه جاری دارم از شوهرمم بزرگتره.تازه من به بچه کوچیکشم شک دارم خیلی خودشو به شوهرمن میماله شوهرمم خیلی بچه اونو دوست داره میگه برادرزادمه دوسش دارم.وای چه حال بدیه 

2731

خداروشکر حداقل تا بیست سال دیگه جاری دار نمیشم😁😁😁😁😁😁🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪

خداجونم نی نی کوچولو سالم بیار کنار منو بابایی و داداشی که حسابی منتظرشیم کوچولوی من عاشقتیم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
اقا چرا اینجوریه اینجا؟؟؟من این ماه جاری دار میشم.تا میام خودمو وفق بدم با اوضاع یه چیزی درباره ی جا ...

کلا پست حساسیه گویا   بیخیال بابا من که این داستانای اینجارو هیچوقت ندیدم. سفت و سخت هم معتقدم تا خودت یه اشتباهاتی تو روابطت با آدما نکنی هیچ جاری و مادرشوهر و شوهری بد نمیشن. 

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
2740

والا جاری که خوبه.دخترهمسایمون اومده بود قهر.میگفت از وقتی خواهرم طلاقشو گرفته شوهرم گیر داده عقدش کنه.خواهرمم اصن ادم حسابش نمیکنه.ولی طرف انقدر پرمدعا وبیشعوره که میگه همینه که هست.یاخواهرت میادبا من یا توام برو گمشو از زندگیم بیرون

والا جاری که خوبه.دخترهمسایمون اومده بود قهر.میگفت از وقتی خواهرم طلاقشو گرفته شوهرم گیر داده عقدش ک ...

دوتا خواهر با هم میخواد😨😨😨😨😨

یا امام رضا به تو توسل کردم نا امیدم نکن از خدا بخواه به منم نی نی سالم بده و دل همه ی منتظرا رو شاد کنه
والا جاری که خوبه.دخترهمسایمون اومده بود قهر.میگفت از وقتی خواهرم طلاقشو گرفته شوهرم گیر داده عقدش ک ...

اون دیگه چقدر بد ذات بوده 

دوستای مهربونم برای سلامتی دختر نازم یه صلوات میفرستید؟؟  
2706