2737
2734
عنوان

واااااای ....................

| مشاهده متن کامل بحث + 544 بازدید | 64 پست
همش درست بود از کجا میگی اینا رو تا حالا فقط به حسای ششم خودم اعتماد داشتم تو دیگه رو دست منم زدی . ...

ارزششوداره زندگیت هرجوریه ازگذشته سخت ترنیست فوقش بقیه بهت زخم زبون بزنن اما خیییلیییی سعی کردی ونشد جواب تلاشتومیگیری هم بچهعدارمیشی هم دیگه کنایه نمیشنوی

.
توروخونواده ت وایمیسی زبونت درازه بعدش پشیمون میشی یکی یه باردلتو شکست گریه کردی😂

چقدجالب برا استارترفال گفتی.توروخدابرامنم بگواگه میشه...خوااااهش میییکنمممم😢😢😢

خوشبختی تودل آدمهاست دل که خوش باشه آدم خوشبخته❤❤خوشبختی یعنی داشتن کسی که بااومدنش توزندگیت همه نداشته هاتو ازیادببری😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ارزششوداره زندگیت هرجوریه ازگذشته سخت ترنیست فوقش بقیه بهت زخم زبون بزنن اما خیییلیییی سعی کردی ونشد ...

اره زخم زبون پشت انتخابم زیاده . ممنون عزیز دلم بابت تمام امیدایی که به دادی ان شا الله همینطور بشه عزیزم 

گرچه در دور و برم اینهمه شیطان دارم ...من به شیطان دوچشمان تو ایمان دارم
ارزششوداره زندگیت هرجوریه ازگذشته سخت ترنیست فوقش بقیه بهت زخم زبون بزنن اما خیییلیییی سعی کردی ونشد ...

میشه بگی؟؟؟

خوشبختی تودل آدمهاست دل که خوش باشه آدم خوشبخته❤❤خوشبختی یعنی داشتن کسی که بااومدنش توزندگیت همه نداشته هاتو ازیادببری😊
2731

اگه واقعا حس ششم داری میشه لطفا برا منم بگی؟؟

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
میشه بگی؟؟؟

جوری رفتارمیکنی انگارخوشبخت ترین آدم دنیایی واقعا هم خوشبختی چون خیییلیییی احساس نزدیکی به خداداری خداهم همیشه کمکت میکنه اماگاهی ازش گله میکنی وی دل سیرگریه میکنی وقتی سبک میشی بهترین روزه برات 

ظاهرت خیلی معصومه دلت غمگینه همه جذبت میشن رفتارت پخته س بیشترازسنت ازدیدن کسی خیلی هیجان زده میشی 

.
جوری رفتارمیکنی انگارخوشبخت ترین آدم دنیایی واقعا هم خوشبختی چون خیییلیییی احساس نزدیکی به خداداری خ ...

واااااااای خیییلی خوب گفتی دقیق وموبه مو...الان دارم به یه جیزی فک میکنم ک چن روزه درگیرشم یه جمله بابتش بگوبرام ممنونت میشم

اگه واقعا حس ششم داری میشه لطفا برا منم بگی؟؟

تو زندگی غمایی داری که باهات موافق نیستن خیلیا زخم زبون میزنن دلت شکسته اما گاهی خودت باعث سختیهای زندگیت میشی بعدپشیمان بعددوباره مشکل براخودت درس میکنی وبعدهم دوباره پشیمون میشی طول میکشه تا به ثبات برسه زندگیت اما میرسه اما شایدتادوسال دیگه همینجوری سختی ببینی 

.
2740
تو زندگی غمایی داری که باهات موافق نیستن خیلیا زخم زبون میزنن دلت شکسته اما گاهی خودت باعث سختیهای ز ...

خیبی خیلی خیلی ممنونم واقعا ایناروازکجا انقد دقیق میگی.حتی شوهرمم موندتوحرفات بخدا....میشه برام شوهرمم بگی؟واقعاممنون میشم

واااااااای خیییلی خوب گفتی دقیق وموبه مو...الان دارم به یه جیزی فک میکنم ک چن روزه درگیرشم یه جمله ب ...

دلت میگه آره عقلت نه نمیدونم همین موضوع موردنظرته یانه اما گاهی ممکن میبینیش گاهی دورازدسترس اما ممکن میشه 

.
تو زندگی غمایی داری که باهات موافق نیستن خیلیا زخم زبون میزنن دلت شکسته اما گاهی خودت باعث سختیهای ز ...

ممنونم گلم احتمالا به خاطر انتخاب اشتباهمه که خودم برا خودم مشکل درس میکنم.میشه لطفا بگی چقد طول میکشه تا از شوهرم جدا شم و اینکه میتونم حضانت پسرم رو بگیرم؟؟

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍

اشتباه ریپلای کردم اینو....ولی جمله اولت واقعادرست بودموبه موش.....اگه میشه واسه همسرمم بگیری فال

دلت میگه آره عقلت نه نمیدونم همین موضوع موردنظرته یانه اما گاهی ممکن میبینیش گاهی دورازدسترس اما ممک ...

جمله اول خیلی دقیق بود....باعقلم‌پیش میرم هرچی پیش آیدخوش آید

خیبی خیلی خیلی ممنونم واقعا ایناروازکجا انقد دقیق میگی.حتی شوهرمم موندتوحرفات بخدا....میشه برام شوهر ...

شوهرت نمیدونم چرا چیز زیادی بذهنم نمیادجزاینکه دوس داره یه سری حرفاشوبگی چشم باهاش لج نکنی البته خیلی باهاش راه اومدی اماچیزی تودلش آزارش میده شایدکسی گاهی استرس کاری داره بهش فشارمیاد باعث میشه به جسمش صدمه بزنه 

باشوهرت خوبی؟

.
ممنونم گلم احتمالا به خاطر انتخاب اشتباهمه که خودم برا خودم مشکل درس میکنم.میشه لطفا بگی چقد طول میک ...

خیلی درگیری داره بحث پیش میاد شوهرتم کنارمیاد اتفاقی باعث میشه کوتاه بیاد 

.