2737
2739

واقعا بعضیا نه از ادب نه از انسانیت بویی نبردید.خجالت آوره. خیلیا هم مادرید این طرز صحبتو به بچتونم میخوایید یادبدید؟

استارتر ب کنار که مشخصه تفریحی درستش کرده

ولی خیلیا وسعشون همینه.اونی که میای میگی پاچه گاو و گوسفند بخرید بجاش😑 واقعا قیمت اینا یکیه؟ شرم آوره رفتارتون

دردم از یار است و درمان نیز هم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای اون با فرهنگ های کثافت نخور اشغال نخور عق کنون اه اه کنون 

بهتره یه کلاس برین که حداقل باکلاس باشین باکلاسی به مدل صحبت کردنه نه غذا خوردنتون که میاین اینجوری اخ و پیف میکنین .

کاری با این ندارم که دوست دارین یا ندارین ولی جمله های خیلی هاتون عمق شعور نداشته تون رو نشون داد نه با کلاسیتون رو 

2728

وای چقدر خندیدم استارتر نترکی دختر 😂😂😂 نوش جونت هی فکر کردم خدایا چیه می‌خواد عکس بزاره یهو پاهای مرغو دیدم 😂😂 مامان من بچه بودیم خیلی میپخت الانم هی میگه به بچه ها بده بخاطر خاصیتش نمیدونم چرا دلم نمیخواد درست کنم میترسم نتونم خوب دربیارم 

واقعا بعضیا نه از ادب نه از انسانیت بویی نبردید.خجالت آوره. خیلیا هم مادرید این طرز صحبتو به بچتونم ...

عزیزم پاچه گاو خیلی گرون نیس، عصاره یه دونه ش برای چند وعده سوپ کافیه.

پای مرغ چنده الان؟

2738

خیلی دوست دارم امتحان کنم ولی حتی جرأت نمیکنم عکسشو نگاه کنم

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
وای که چقدر بعضیا بی ادبن!ماماناتون چه قدر درگیر و پرمشغله بودن که ساده ترین رفتارهای اجتماعی رو هم ...

عزیزم راست میگین شما یه کم بد گفتن بعضیا

من خودم تو سوپ میریزم، البته خودش رو ببینم حالم بد میشه، میذارم له بشه استخواناشو جدا میکنم، عصاره شو میریزم تو سوپ.

ولی قبول کنین خیلی یه جوریه دیگه، مخصوصا سرخ شده و این مدلی که استارتر گذاشته ناخوناشو نچیده و پوست کف پا رو نکنده،  اون قسمت باید کنده بشه حتما

عزیزم پاچه گاو خیلی گرون نیس، عصاره یه دونه ش برای چند وعده سوپ کافیه. پای مرغ چنده الان؟

استارتر گفت بسته ای5

کسی که نداره دیگه نمیتونه بگه بگیرم چون چندوعده میتونم استفاده کنم.وسع کم دست آدمومیبنده

دردم از یار است و درمان نیز هم
استارتر گفت بسته ای5 کسی که نداره دیگه نمیتونه بگه بگیرم چون چندوعده میتونم استفاده کنم.وسع کم دست ...

آهان. من اون دفعه قلم گوساله گرفتم کیلویی ۹ تومن. دو تا برداشتم شد ۱۹. یه عالمه آب قلم گرفتم ازش.من بیشتر از پای مرغ دوس دارم

البته پای مرغم خیلی مفیده، من هیچ وقت جدا نگرفتم، بعضی وقتا از شهرستان مرغ زنده میگیریم از مرغ فروشی، پاها و دل و جگرش رو هم بهمون میده. منم با پاهاش سوپ میپزم. خدایی بد مزه و بد بو هم نیس، فقط ظاهرش ترسناکه 😆

2706