2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من همش دارم کریه میکنم جطور انرزی مثلت بفرستم تمام موهام داره میریزه و سفید میشه حتی شوهرمم دیشب داشت کریه میکرد اون تک فرزنده بهش کفتم خوش به حالت که خواهر برادر نداری غصه بخوری
2731
نمیدونین کسی که رادیوترابی میشه بجه ٢ساله اکه بهش نزدیک بشه خطرناکه یا نه خواهرم همش میکه بیاین شیراز دخترم و خیلی دوست داره ولی اکه خطرناک باشه و نتونه دخترم و بغل کنه ناراحت میشه
عزیز دلم منم 500 تا میفرستم
اللّهُمَ صَلّ عَلی فاطِمَه و اَبیها و بَعلها وَ بنیها وَ السّر المُستوَدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحاط به عِلمُکَ

یا حضرت زهرا أدرکنییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
تا الان 2400 تا شده
اللّهُمَ صَلّ عَلی فاطِمَه و اَبیها و بَعلها وَ بنیها وَ السّر المُستوَدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحاط به عِلمُکَ

1.هستی ............... 1000تا

2.مژان ...................100تا

3.مامان کیارش...........100تا

4.فری 1 ...................100تا

5.jewels.................... صد تا

6. تارا.........................100تا

7.آدخت......................100تا

8. نیلو جووووون .............100تا

7.هما ........................100تا

8. آسمان ...................100تا

9. آِیلار .......................500تا

10.مام راد ...................500تا

11.بهار ........................100تا

جمعش 3000 تا

هرکی اومد لیستو کپی کنه اسم خودشو اضافه کنه تا هستی جون بدونه ختمش کی تکمیل میشه

2706