2733
2734
نه اتفاقا متولد 63

گناه داره بیخیال شو و بروش نیار 

♥️🥺زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس چطو عروس داره...۳۵ سالشه!!!!؟

واقعا  

♥️🥺زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟   
2728
پس من چرا اصلا برام مهم نیست خب بهرحال چندتا بچه طبیعی اورده بنده خدا دست خودش که نیست سنی ازش گذشته ...

طبیعی اوردن بچه چه ربطی به گوز داره مسیرا فرق میکنه ها😂😂😂

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست.
2740

ياخدااااا 😱😱😱 اين حجم از بي فرهنگي برام قابل هضم نيست 

يعني بخاطر اين مسئله دو تا تاپيك زدي و خوشحالي كه مثلا از مادرشوهرت آتو داري؟؟؟؟؟؟

يه ذره رو خودتون كار كنيد بابا اصلا نبايد به روي خودت مياوردي كه متوجه شدي بايد خودتو ميزدي به خواب 

چرا باعث شرمندگي يه خانم ميشي؟؟؟؟؟ 

مطمئن باش تو يه جايي كه برات خيلي مهمه اين اتفاق واسه خودتم ميوفته 

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
ياخدااااا 😱😱😱 اين حجم از بي فرهنگي برام قابل هضم نيست  يعني بخاطر اين مسئله دو تا تاپيك زدي ...

الان ما ک خودش و نمیشناسیم ک مادر شوهرش و بشناسیم بعده اینهمه اومدیم یکم بخندیما زدی تو برجکمون😠

طبیعی اوردن بچه چه ربطی به گوز داره مسیرا فرق میکنه ها😂😂😂

خیلی ربط داره بپرس بیشترشون همورویید دارن و مثانشون اومده پایین البته با یکی دوتا بچه اینجوری نمیشه مادرشوهر من 8 تا زاییده 

ياخدااااا 😱😱😱 اين حجم از بي فرهنگي برام قابل هضم نيست  يعني بخاطر اين مسئله دو تا تاپيك زدي ...

عاشقت شدم با پستت حرف منم همینه 

الان ما ک خودش و نمیشناسیم ک مادر شوهرش و بشناسیم بعده اینهمه اومدیم یکم بخندیما زدی تو برجکمون😠

خنده نداره عزيزم تأسف داره تأسف 😒😒

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
خیلی ربط داره بپرس بیشترشون همورویید دارن و مثانشون اومده پایین البته با یکی دوتا بچه اینجوری نمیشه ...

گوزیده دیگه زاییدنش به من ربطی نداره تا اخر عمر دیگه غلام حلقه بگوش باید باشه زنیکه گوزو😂😂

داریم شوخی میکنیم خواهشا نیاین بکین چ بیفرهنگین و ابنا میگیم بخندیم مخمون پکید انقد تاپیک طلاق و خیانت و کتک خوندیم 😕

2706