2737
2734
عنوان

جرم مواد چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 3157 بازدید | 45 پست
اشپزخانه یعنی چی؟؟

یعنی خودشون سازنده باشن در حال ساخت مواد بگیرنشون 

من کاربر قدیمی ام (از این جمله موهای تنم سیخ میشه 😖)کارم به جایی رسیده خودم واسه خودم درخواست دوستی میدم ولی نمیشه 😓❤😞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آشپزو دکترم دیدم آزاد شدن با قرار وثیقه میلیاردی

بله اگر سابقه نداشته باشن احتمالش هس با وثیقه سنگین بیان

من کاربر قدیمی ام (از این جمله موهای تنم سیخ میشه 😖)کارم به جایی رسیده خودم واسه خودم درخواست دوستی میدم ولی نمیشه 😓❤😞
دوست عزیزم بی‌بی‌سی برای ایجاد رعب و وحشت خبری رو منتشر نمیکنه لینک مال بی‌بی‌سی فارسیه

خوشگل خانوم من دارم تو شهری زندگی میکنم که آشپزو دکتر و ساقی و کاسبه عمده فروش و خورده،فراوون داره و تبرئه میشن،شما بی بی سی رو میاری وسط؟؟؟

بِسمِ رَبِّ چشمهایَش
2740

من یکیو میشناختم فقط کامیونشو برداشتن واسه خودشون یه چندوقتم زندان بود ازاد شد.😐

اگر قرار بود به عقايد هم احترام گذاشته شود، اين جهان هنوز درگير الاغ و شُتُر، شپش و طاعون بود. چرا كه در ازاى احترام نگذاشتن به عقايد عموم بود كه جهان پيشرفت كرد، هموطن گرامى!
مرضش چیه جوونای مردمو بدبخت میکنه من بودم مینداختمش تو گونی

من نمیشناسم درست ولی خانواده درست حسابی نداره ازروی بی کس وکاری وبی پولی کشیدنش تواین کار وگرنه چندسال پیش وضع مالیش بدنبود

خوشگل خانوم من دارم تو شهری زندگی میکنم که آشپزو دکتر و ساقی و کاسبه عمده فروش و خورده،فراوون داره و ...

خیلی راه هست برای در رفتن از زیر قانون ولی دلیل نمیشه بیای صحت خبری که از یه سایت معتبر منتشر شده رو زیر سوال ببری

شما مسخره کردی منو

برای اثبات یه لینک از بی‌بی‌سی فارسی برات گذاشتم

‌وکلای کارکشته بله میتونن حکم تبرئه بگیرن

ولی قانون همینه

Instagram📷me_in_netherlands 
خیلی راه هست برای در رفتن از زیر قانون ولی دلیل نمیشه بیای صحت خبری که از یه سایت معتبر منتشر ش ...

ایت الله بی بی سی😉

اگر قرار بود به عقايد هم احترام گذاشته شود، اين جهان هنوز درگير الاغ و شُتُر، شپش و طاعون بود. چرا كه در ازاى احترام نگذاشتن به عقايد عموم بود كه جهان پيشرفت كرد، هموطن گرامى!
2706