2737
2739
نمیدونستم عزیزم.مرسی که گفتی

خواهش میکنم عزیزم.این ظروف اسمشون اپال هست ...منتهی چون اولین برندی که این ظروف رو تولید کرد آرکوپال فرانسه بود به این نام شهرت پیدا کرده.مثل ریکا ریمل پفک کلینکس پمپرز تاید.... ودهها مورد دیگه که همه نام برند هستند اما در ایران اسم محصول به خودشون گرفتن

امید آخرین چیزیست که میمیرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
واقعا؟ حتی چینی پردیس ،  تقدیس،  پارس؟ اینا چون از طوس و زرین و مقصود ارزون تر هستن  ...

نمیدونم والا.رفتم مغازه مدلشم زیاد خوشگل نبود گفتم چند؟گفت یه تومن.دیگه حتی دلم نیومد نگاه کنم به چینی ها.

2740
اره دیگه میرم خونه ی خودم.نخرم بخواد مهمون بیاد باور میکنی هیچ ظرفی واسه غذا کشیدن ندارم😑 جاری جدی ...

به سلامتی. انشاله به دل خوش بری. واقعا چقدر پیش میاد 30 تا مهمون داشته باشی؟؟؟

از ظرفهای ارزونتر استفاده کن.

حیف این همه پول نیست.

این سرویس لاویوامه که الان از فنجونو پیش دستیش عکس دارم اینا واس مهمون عالیه بشقاب و قاشق چنگالش

این سرویس سرامیکیمه که واس دم دستیمه واس مهمونم قشنگهاینم چینی مقصودمه اینارو بیشتر برای مهمونام میارم

از آرکوپالم و زرینم عکس ندارم تو گوشیم چون ۱ ساله عروسی کردمو هنوز استفادشون نکردم ولی خودم ترجیحم روی سرویس لاویواعه،ببخشید من عکس خالی از طرفام نداشتم

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
پولشم شیکه اخه😀

اها از اون لحاط من فک کردم دنبال سرویس قشنگی عزیزم

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                

ولی در کل می تونی چینی ساده هتلی بگیری.

هر مدلی بگیری چند وقت دیگه از مد میفته.

این مدلهای ساده هتلی همیشه مد هست. و قشنگی خودش رو داره.

یا از همین شیشه ای ها که حالت شطرنجی داره ریز داره و همیشه مده و خیلی هم ارزونه و رنگی هم داره. 

بشکنه میتونی سریع هم جایگزین کنی.

2706