2733
2734
عنوان

پدر هرزمو چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1241 بازدید | 79 پست
دارم سکته میکنم از دستش

زن همسایه ما با یه مرد بازاری صیغه کرد. شب ساعت دو سه اینا بود همه محل خواب بودیم.یهو دیدیم جیغ داد چند نفر تو خیابونه.خلاصه دیدیم زن و بچه های اون مرده اومدن جلوی در زن همسایمون اونقدر در رو کوبیدن و فحش دادن و شوهره رو کشیدن بیرون ک اینا هم دیگه بی خیال شدن و صیغه رو تموم کردن

چرا باید اینطوری باشن😢 هیچ وقت نمیبخشمش  هیچ وقت😭

بخاطر ذات تنوع طلبشونه ک همه رو میخان من دیدم طرف زنش ۱۹ سالش بوده خیلیم خوشگل انوقت میرفت بازنای هرزه سن بالا اینا ادم بشو نیستن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب حد اقل حساب کارمیاد دسته باباشون و اینکه پولای اینارو نده به این زنه

نخواد بده نمیده

من بعضی وقتا میگفتم کاش خودمو میزدم اون راه نفهمه من خبر دارم

ولی گفتم هم‌ بذار بدونه من فهمیدم خودشو جمع کنه هم دیگه نیاد هی بچسبه بهم که تحملشو ندارم

الان فقط در حد یه سلام و احوال پرسی ساده ایم😭 

درست زمانی که ناامید میشوی 
2731
دارم سکته میکنم از دستش

عزیزم اگه انقدر پررو هست که خیلی راحت دستور خرید میده لابد پدرتون صیغه ش کرده شما کاری نمیتونی بکنی با پدرتونم نمیتونی صحبت کنی یه نامه برای پدرت بنویس حرف دلتو بزن که چقدر ازین بابت ناراحتین و غصه دار و اینکه آرزو داشتین پدری پاک و باقدرت میداشتین که از اینکه تکیه گاه شما باشه دلتون قرص باشه در کمال احترام حرفهاتون رو بهش بگین شتید تاثیرگذار باشه

ناراحت نشوـاینا ادما انقد کثافتبازی در میارن تا ی مریضی بگیرن.البته دور از جونش.دورو برما اینطوری بو ...

نه قربونت اینطورز نشن

بشه مایه ی دردسر مادر بدبختمون

درست زمانی که ناامید میشوی 
2740
زن همسایه ما با یه مرد بازاری صیغه کرد. شب ساعت دو سه اینا بود همه محل خواب بودیم.یهو دیدیم جیغ داد ...

یکیم تو محله ما این اتفاق واسش افتاد زنه شوهرشو تعقیب کرد با دامادش ودخترش ریختن خونه زنه چیزاشو شکوندن ولی با شوهرش کاری نداشت

فقط بحث دست و پا نیست گاهی مادره آدم خیلی ام قویه ولی نمیتونی بگی که زندگیش نپاشه و مشکلی پیش نیاد ...

باریک الله من نمیخاستم بگم ی مادرم..ولی دیدم خیلی ساده لوحانه دراره زندگی  میکنه...حتی ی پس اندازم نداره..میگفتم از بابا پول بگیر...میگفت خودش همیشه هست  برام میخره..پول میخام چکار ؟؟اخرشم فهمید تا مرز جنون رفت چون دختر مجردم دارید اصلا عنوان نکنید

بماند که میشد کنارم بمانی؛نماندی😢بماند ک کار دلم را ب حسرت کشاندی😔
دقیقا بی دست و پا سادست هیچ کاری نمیتونه بکنه

اول بهشون هشدار بدین 

و بگین آبری زنه رو میبرید 

برو دم خونه زنه داد بزن ولی کسی نفهمه دلیلش چیه 

اونوقت بهش بگو دفه بعد بفهمم دور بابامی میام به همسایهاتون میگم دلیلش چیه

یا هم میتونی به یه بزرگ بگی باهاشون حرف بزنه که از زندگیتون بره بیرون 

دوسه بار فشار بیاری حل میشه

💖