2733
2734
عنوان

دیشب شوهرم بهم گفت تو منو به جایی نمیرسونی

| مشاهده متن کامل بحث + 611 بازدید | 40 پست
اولا باباش کجا رفته و اینا که به شما ربطی نداره. شوهرتم نباید غر میزنه حالا قرصا رو که حیف نمیکرده ...

نه حرفتون رو قبول ندارم توی زندگی پدرمادر مسئول بچه هاشونن چطور باباهای ما دلنگران زندگی ماها هستند اونوقت بابای اینا به یه ورشونم نیست حداقل یه زنگ بزن بچه هات حالشونو بپرس یه قربون صدقشون برو پس مهر پدرمادری کجا میره؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی من اعتقاد دارم که زن تو پیشرفت مرد تاثیر داره.. چرا قرص رو باید جایی بذاری که بچه باهاش بازی کن ...

من همیشه در کابینت را میبستم  با کش ولی رفت بچم بازش کرد یعنی خودم میدونم خطرناکه 

بعد خوبه شما میگی پدرشوهرت بالاسرتونه این یه دلگرمیه همین که نشست وبرخواست باشه مشوورت فکری باشه خودش خیلیه!!من هم نگفتم پول بده و ما بشینیم بیکار نمیدونم چرا بعیضیا متوجه نمیشن من چی میگم

نه حرفتون رو قبول ندارم توی زندگی پدرمادر مسئول بچه هاشونن چطور باباهای ما دلنگران زندگی ماها هستند ...

پس تو الان مسئول بچه هاتی.. هم جمع کن برای خودت هم جمع کن برای بچه ات که اونم دقیقا همین حرفارو بهت میگه..

بچه که نباید خودش تلاش کنه باید پدر مادر کار کنن به فکرش باشن و ارث و..

از الان به فکر یه ارث درست حسابی برای بچه هات باش که داری با این طرز تفکر بزرگشون میکنی فرداها میوفتن به جونتون.. دستتون رو که نمیگیرن هیچ.. طلبکارم میشن ازتون..

2731
من همیشه در کابینت را میبستم  با کش ولی رفت بچم بازش کرد یعنی خودم میدونم خطرناکه  بعد خو ...

کدوم مشورت خواهر من...

الان یه خونه کلنگی ما ازینا خریدیم نه کاغذی دادن نه چیزی.. این خونه رو با عموی شوهرم شریکه.. ما پول این خونه رو کامل دادیم ولی هیچ مدرکی نداریم.. شاید یه روز از اینجا بیرونمونم بکنن.. که شوهرم مطمئنم صد سال جلوی باباش واینسته بگه چرا.. ما ملک دیگه ام داریم قیمتی نداره اما از هیچی بهتره..که من مشورت دادم به شوهرم والا باباش میگفت نخر.. پولمون کم بود.. قسطی و چکی خریدیم گشنه خوابیدم صدام در نیومد تا قسط ها تموم شه.. الان به شوهرم میگم بفروشیم یه خونه نو ساخت بخریم تو جای خوب.. جوری جوابمو میده که انگار رو این خونه که از باباش خریدیم حساب نکنم..اون ملک هم پول خونه نمیشه.. ولی شوهرم حاضره بیرونمون کنن مستاجر بشه به باباش گلایه نکنه..

ولی برادرای خود من عین شما فکر میکنن.. از پدر مادر توقع دارن پولی فکری جسمی.. همیشه به مامانم میگم خدا کنه پسرم به باباش بره..نه به دایی هاش.. هرچند این شانسی که من دارم ازین طرف به بزرگتر باج میدیم از اون طرفم باید به بچه باج بدیم

پس تو الان مسئول بچه هاتی.. هم جمع کن برای خودت هم جمع کن برای بچه ات که اونم دقیقا همین حرفارو بهت ...

کاش چیزی میموند که منم میتونستم جمع کنم فکر کردید به فکر نیستم دستم بستست ،بعدشم من ارزوم اینه بچع هام اونقدر موفق باشن که نیازی به احدالناسی نداشته باشن ازونور خودم عاشق اینم به بچه هام کمک برسونم حتی اگه دارا باشن

کدوم مشورت خواهر من... الان یه خونه کلنگی ما ازینا خریدیم نه کاغذی دادن نه چیزی.. این خونه رو با عم ...

شما خانوم خیلی خوبی هستید ولی نمیشه رو حساب اینکه معامله فامیلی کرردید مدرک مالکیت از خودتون سلب کنید رو هیچ چیز دنیا نمیشه حساب باز کرد......

باباش تعهد داده تا اخر عمر پسرش رو ساپورت کنه ؟ خودش ادم نیست برای زندگیش تصمیم بگیره ؟ عجب طرز فکری ...

یه سری تعهدای پدرمادری تا بعد از مرگ هم باقی میمونه ساپورت فقط مالی نیست دوست عزیزم

2738
همسرتون توی این شرایط اقتصادی ناراحته که حامی هم نداره و تصمیم های اقتصادی نادرستی گرفته بهتره باها ...

شما بهترین و ارومترین جواب رو به من دادید بقیه فکر میکنن من طلبکار پدرشوهرمم درصورتیکه اصلا اینجور نیست شوهرم از بی حامی بودن ناراحته فقط همین ،به خاطر کارهایی که باعث پبشرفتش میشده و باباش منعش کرده 

شما بهترین و ارومترین جواب رو به من دادید بقیه فکر میکنن من طلبکار پدرشوهرمم درصورتیکه اصلا اینجور ن ...

توی زندگی از این چیزا زیاد پیش میاد

مهم اینه با گفتگو به نقطه ای برسید که نذارید مشکلات اقتصادی و بیرون خونه روابط داخل خونه رو بهم بزنن

بقیه کاربرا هم قصد بدی ندارن. سنشون کوچیک هست و به اقتضای همون اینطور جواب میدن

😁

شوهرت چرا مستقیم از بی حامی بودن از ناحیه پدرش شکایت نکرده؟ شمارو برا چی ترکونده؟ 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤