2737
2739
عنوان

شوهرم میگه لاغر شدی خوشم نمیاد😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1797 بازدید | 108 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یعنی چی

ببخشید سینه وباسن وران درشت مردا دوس دارن

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
اره برا همه ترک میخوره ریزش مووو شلی پوست ضعف هزار تا بدبختی😐

خب دیگه پس به شوهرت حق بده که بگه لاغرتر نشی! به جای اینکار برو‌ورزش بدنسازی یا پیلاتس تا حسابی بدنت خوش فرم بشه و‌پوستت سفت بشه

من استخون بندیم درشته الان شونه هام اب شده صورتم ی ذره ولی مچ پام کلفته رونام و بازوم😣😣😣

گلم نظر خودت مهمه من به عنوان یه مربی نظرمو گفتم اندلم پر خیلی قشنگه فصط شکم بده اونم فقط ورزش فقط رقص هیچ چیزی بدن یه خانمو به اندازه رقص قشنگ نمیکنه

تو خیلی باارزشی
2740
من لاغر بودنی شوهرم بیشتر دوس داره البته نه زیاد لاغر ها مثلا نامزدیم ۶۵ بودم قدم ۱۷۰ میگه اونموقع ب ...

شوهر من میگه صد کیلوعم بشی من راضیم.بزور مجبورم میکنه بخور بخور.رژیممو خراب کرده😔

قد۱۷۰😶وزن فعلی۶۴🙁وزن هدف۶۰😆خواستن توانستن است😻💪 خداجوونی شکرت😍😘
مردای کورد زن چاق و چله دوست دارند😄😄

اره یه دوست کورد داشتم میگفت دخترای کرمانشاه هر چی قدبلند تر و توپر تر باشن خواستگاراشون بیشتره میگفت اینجا چاقی اصلا زشت نیست 

خدا جونم شکرت ‌‌‌.                                         یکم آدمم کن باچه ؟😔
گلم نظر خودت مهمه من به عنوان یه مربی نظرمو گفتم اندلم پر خیلی قشنگه فصط شکم بده اونم فقط ورزش فقط ر ...

مرسی گلی

اره برا همه ترک میخوره ریزش مووو شلی پوست ضعف هزار تا بدبختی😐

خب واسه همین دوست نداره 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
اره یه دوست کورد داشتم میگفت دخترای کرمانشاه هر چی قدبلند تر و توپر تر باشن خواستگاراشون بیشتره میگف ...

اره بخدا.شوهرم ماشالا خودش قدش ۱۸۷ هست وزنش ۹۵😐