2733
2734

امشب با شوهرم صحبت کردم در کمال آرامش وبهش گفتم که میدونم داری پاتو کج میزاری ویه نفر دیگه ت زندگیت هست این همه وقت داری تلفنی باکی حرف میزنی؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

گفتش که نه اصلا اینطور نیست داری توهم میزنی منم گفتم اتفاقا توهم وتو زدی که فکر میکنی هر کاری دلت خواست میتونی انجام بدی .بعد گفت چرا چرت وپرت میگی منم گفتم الکی نمیگم مدرک دارم که میگم گفت کو مدرکت منم تمام اسکرینهایی که قبلا از مدت زمان مکلماتش  گرفته بودم نشونش دادم که زد زیر همه چی 

گفتش که نه اصلا اینطور نیست داری توهم میزنی منم گفتم اتفاقا توهم وتو زدی که فکر میکنی هر کاری دلت خو ...

خب شاید بادوستاش زیادی صحبت کرده دلیل نمیشه که😕

میشه یه صلوات بفرستین دخترم همیییشه سالم باشه 😍

گفتش که داشتم بارئیسم حرف میزدم و از این جور بهونه های همیشیگی

دیگه گفتم اگر با رئیست حدف میردی چرا تماسها روبعدا پاک کردی ...وقتی فهمید دستش روشده عصبانی شد 

گفتم ببین بیا مرد وباش واگر باکسی در ارتباطی  بهم بگو لابد از زندگیمون راضی نیستی که این کارو کردی اشکال کردی هر کی بره سی خودش ولی بیشتر ازاین منو سرکار نزار لطفا هم من جونم هم تو چرا باید جوونیم  رو پای کسی بزارم که دلش بامن نیست

2706