2752
2734
اره بند انداخته بودم کل گونه هام پر از جوش شده بود چندروز مجبور بودم نرم کلاس از بس که بی ریخت شدم ا ...

بعد بند چکار کنیم جوش نزنیم؟

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
😂😂😂😂😂 خو هی جوش میزده راهرو پیدا کرده حالا من انقدر فشار میدم تا بترکه🙄

یعنی جوش نارس رو هم فشار میدی؟ اون چه لذتی داره دقیقا🙄

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همه میگن جوش رو دراری جاش میمونه برا من برعکسه دو سه تا در نیاوردم خودشون صاف شدن ولی با گذشت 6 سال ...

بنظر من به پوست طرف بستگی داره و اینکه کجا باشه تجربه اینو بهم ثابت کرده 😔✋

🤍
2731
بعد بند چکار کنیم جوش نزنیم؟

من دیگه جز پشت لبم جایی رو بند نمیندازم ولی فوری کرم مرطوب کننده میزنم دیگه جوش نمیزنم بعدش

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
یعنی جوش نارس رو هم فشار میدی؟ اون چه لذتی داره دقیقا🙄

من یه سری جوش زیر پوستی داشتم اونقدر فشار میدادم تا درمیومد کامل 😐 ولی الان هرکار نبکنم زیرپوستیا درنمیان هیچی توشون نیست!

من دیگه جز پشت لبم جایی رو بند نمیندازم ولی فوری کرم مرطوب کننده میزنم دیگه جوش نمیزنم بعدش

بوری حتما!

من سفیدم خیلی سفیدم ولی بور نیستم صورتم خیلی پرموعه

بقیه جاهای صورتتو چیکار میکنی پس؟

کلا پرمو نیستم موهای صورتم بیشتر شبیه پرزه و دید نداره 

اون بار هم که بند انداخته بودم میخواستم پنکیکم بهتر رو پوستم بشینه انقد با جوشهای صورتم ایکبیری شدم توبه کردم دیگه بند نزنم

نه من جوش شناسم خواهرم همیشه نشون میده رسیده یا نه اگه رسیده باشه میترکونم 

خودمونیما ما چندنفر نابود شدیم تو این مملکت باید یه رشته میذاشتن راجع به جوش الان هممون پزشک بودیم😆😆😆😆

2706