2737
2739

بخاطر نی نیم بیدارم بالا سرش و

با شوهرمم یه دعوای شدید کردم دارم حرفاشو با خودم هی میگم حرص میخورم 

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای بابا ... سر چی

گوسفند برای بچم قربونی کردم میخاس تقریبا نصفشو برداره بده باباش اینا نراشتم

اصلا حالیش نیس از بس من خونریزی کردم سر زایمان تو این. گرما همش دارم سرما سرما میکنم

ازش بدم اومده

تازه باباش اینا خودشون قربونی کردن اصلا نگفتن ب ما 

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 
2731
گوسفند برای بچم قربونی کردم میخاس تقریبا نصفشو برداره بده باباش اینا اصلا حالیش نیس از بس من خونریز ...

چ بی منطقه...قربونی و مگ پخش نمیکنن بین فقرا یا دوست و آشنا ؟؟!!

بعضی مردا هستن همه چی و واس ننه باباشون میخان😐😐انگار ن انگار کس دیگه ای هم هست 

چ بی منطقه...قربونی و مگ پخش نمیکنن بین فقرا یا دوست و آشنا ؟؟!! بعضی مردا هستن همه چی و واس ننه با ...

من حرفی ندا م گفتم باشه بهشون یکم. میدیم میگه تعدادشون زیاده این کم بود براشون

گفتم قرار نیست کل خرج خانواده رو من بدم

کلی حرصم داد شیر دادم بچم همه رو آورد بالا و لب نمیزنه گفتم خوب شد برات بد مزه مردی شیرمو بچم. نمیخوره 

پشتشو کرد و خوابیده، نکبت پرو شده از بس نازش کشیدم

چ بی منطقه...قربونی و مگ پخش نمیکنن بین فقرا یا دوست و آشنا ؟؟!! بعضی مردا هستن همه چی و واس ننه با ...

تقصیرم نداره خانواده بنده شکمم ازشون می‌ترسه مثل سگ