2733
2739
عنوان

شهریور تولد شو شوعه چی بگیرم سمپرایز شهنطر بدینن😁🤘

| مشاهده متن کامل بحث + 250 بازدید | 43 پست
😂😂😂😂😂با همین عشقولکم کارشو پیش میبره ها😄😄😄هر وقت میگه عشول میدونم قراره گول بخورم

من بهش میگم اقا جونیم میگه فقط بگو چقدر😂😂😂😂

ضامن که ‌❤‌رضا ❤باشَدمَن آهویِ دَر بَندَم،آقا بِطَلب حتماً کم میکُند از دَردم:) 
پیژامه راه راه ، بعد مسخره بازی در میارین روحیتونم شاد میشه😁😂

شوهر سربازه .۱یا ۲ ماه دیگ تموم میکنه

بعد سرباز راهوره 

هر سری میرم اونجا میگه امشب میخوام‌سرکارت بشم😂دیگه مونده براش پیزامه بگیرمم دیگه هیچی مسخره بازیه جدیدش شروع میشه😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

براش جعبه سورپرایز بگیر عکسای که باهاش خاطره دارین و جمله های عاشقانه براش بنویس میتونی داخل جعبه آخ ...

این کارو ولنتاین کردم🤦‍♀️

2731
🤔🤔🤔🤔 چیکار نکردی بگو بهتر میشه راهنماییت کرد از این پکا بگیر ادکلن و اسپری افتر و اینا  

فقط کتونی نگرفتم

این پکا هم‌سال اول دوستیمون براش گرفته بودن😭🥴

2740
رشت عزیزم

اگه به خرید اینترنتی اعتماد داری ی کانالی هست قیمت کتونیاش نسبتا مناسبه من خودم حضوری ازش خرید کردم تهران رفته بودیم بعدش چندباری سفارش دادم دوستامم خریدن خوب بود اگه میخوای برات بزارم ببین کاراشو شاید بدردت خورد 

اگه به خرید اینترنتی اعتماد داری ی کانالی هست قیمت کتونیاش نسبتا مناسبه من خودم حضوری ازش خرید کردم ...

اره اگه میشه لطف کن بذار ممنونتم

اره اگه میشه لطف کن بذار ممنونتم

باشه عزیزم الان میزارم برات 

Tel: 09121597157

‎سفارش: @Mehran_Torabii

‎امکان ارسال دو سایز جهت تست

‎عکسها کاملا مشابه کتونی ها میباشد

تسويه درب منزل

Channel: @Market_Katooni1

باشه عزیزم الان میزارم برات  Tel: 09121597157 ‎سفارش: @Mehran_Torabii ‎امکان ارسال دو سایز ج ...

مرسی عشق جان😍