2737
2734
عنوان

واکسن یک سالگی

| مشاهده متن کامل بحث + 192 بازدید | 25 پست
یه تجربه بگم بهتون بعدازواکسن عنبرالنسارا دود کنید پنبه بگیرید روی دود بزارید جای واکسن اصلا بچه هات ...

واقعا حتما انجام میدم نمیدونستم

هیچوقت ظاهر زندگی دیگران وبا باطن زندگی خودت مقایسه نکن همه از ظاهر با هم خوب

دختر من چهارشنبه واکسن یک سالگیو زد .دست راست میزنن اصلا تب و درد نداره استامینفون هم نمیخواد بدی کلا واکسن سبکیه.

دعای نی نی سایتیای میگیره. میشه دعا کنین خونه بهتر بگیریم .با دعای شما خونه خریدیم ولی نمیشه خودمون بشینیم دادیم رهن .خدایا هرچی صلاحه واسمون پیش بیاد.دخترم و شوهرم امیدای زندگیمن .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر من چهارشنبه واکسن یک سالگیو زد .دست راست میزنن اصلا تب و درد نداره استامینفون هم نمیخواد ...

خداروشکر خیلی نگران بودم

واسه دخترمنم یه هفته دیگه ست به دسته یا پاش؟

دست راست .اصلا درد و تب نداره .چهارشنبه واکسن دخترمو زدم

دعای نی نی سایتیای میگیره. میشه دعا کنین خونه بهتر بگیریم .با دعای شما خونه خریدیم ولی نمیشه خودمون بشینیم دادیم رهن .خدایا هرچی صلاحه واسمون پیش بیاد.دخترم و شوهرم امیدای زندگیمن .
2731
خداروشکر خیلی نگران بودم

خیلی راحته .

2738
یه تجربه بگم بهتون بعدازواکسن عنبرالنسارا دود کنید پنبه بگیرید روی دود بزارید جای واکسن اصلا بچه هات ...

به چه دردی میخوره؟

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است
به چه دردی میخوره؟

درد و تب وسنگینی واکسنو ازبین میبره

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
دوست عزیزم شرمنده من نوشتم واسه پا،واسه دست میزنن دست راست،حواسم پرت شد واسه واکسن ۱۸ ماهگیش آخه تاز ...

دشمنت شرمنده خانومی دیروز بردمش زدن به دستش خیلیم راحت بود خداروشکر تبم نکرد ممنونم بابت جواباتون