2737
2739

اگه بیمارستان خصوصی بری اتاق VIP بگیر در اون صورت  همسرت میتونه همراهت باشه 

اگه دولتی میخوای بدی همسرت میتونه با یا پرستار که شیفتش نیست صحبت کنه بعنوان همراه مریض قبول میکنن فقط هزینه شو میگیرن

خدایا چنان کن سرانجام کار   /    تو خشنود باشی و ما رستگار 🤲🤲🤲🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هم اتاقی من تو بیمارستان همراه نداش و سزارینم بود من چون طبیعی بودم حالم خوب و نیاز ب کمک نداشتم مام ...

آخی چ مامان ماهی😘😘

عجب حلوای قندم من😁                                   عجب ماه بلندم من😁
بیمارستان دولتی اتاق خصوصیش کجا بوده اخه 

عزیزم کدوم شهر هستی؟؟؟

بدون همراه خیلی سختت میشه که

زنگ بزن واسه یه روز یه پرستار همراه بیمار بگیر که باهات بیاد بیمارستان و کاراتو انجام بده

وگرنه اذیت میشی

عشق تو به غیر دردسر🤕 نیست ولی...قربان سری که درد کردن بلد است😇
اگه بیمارستان خصوصی بری اتاق VIP بگیر در اون صورت  همسرت میتونه همراهت باشه  اگه دولتی می ...

بهترین و عاقلانه ترین کار 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

غم اگر ترکم کند تنهای تنها میشوم 
2740
بچه اولم سزارین بود اینم سزارینم.

اها، نگران نباش همراه مریضای دیگ کمکت میکنن مامان من حتی پوشک بچه ی اون خانوم ک همراه نداشتو هم عوض میکرد 

خدایا شکرت ب خاطر روزهای خوبی ک پیش رومه😍😍😍

دوست عزیز بدون همراه اصلا نمیشه راستش روی همسر هم نمیشه حساب کرد چون اقایون معمولا کارای بچه رو بلد نیستن نمیتونن نوزاد تازه دنیا اومده رو درست بغلش کنن یا بشورنش من شرایط شما رو داشتم سزارین که شدم مادرم هم جای دیگه بستری بود خاله ام اومد پیش من موند برای مادرم به بیمارستان گفتیم دولتی هم بود به یه خانم تماس گرفتن اومد موند شما هم از بخش بپرسید معمولا افرادی دارن . فقط خدا کنه ادم خوب و خوش اخلاقی باشه که اونم بالاخره یک شب میشه تحمل کرد ولی اگر کسی اشنا باشه خیلی بهتره

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
چه بددددد یه شب هزارشب نمیشه وقتی کسی نیست پیشت باید بیاد. من خودمم سزارین شدم اصلا بدون همراه نمیشه

دلم خیلی گرفته همیشه بهم میگه بی کس و کار الان واقعا بی کسم بی کس و تنها.