2737
2739

بچه ها اولشو بگید خودم بقیشو معنی میکنم👀👀

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تحرک و پویایی ماست که سبب زنده بودن ماست

اگه ساکن باشیم انگار وجود نداریم

ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم....

یعنی تو زندگی باید تو تکاپو و حرکت باشیم، وقتی بمیریم سکون میگیریم

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

یعنی اگه بی حرکت یا ثابت بمونیم نیست میشیم.

آدم پر تحرکی سروده این شعرو

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

اصالت وجودی انسان،موجودی دغدغه منده؛ دغدغه معنوی که قطعا موثر بر دغدغه مادی هست؛آدمی که دغدغه نداشته باشه آدم نیست 

میتونی مفهوم عرفانی بگیری ازش تا مفاهیمی دیگر :بستگی به جهت ذهن خودتون داره که به کدوم طرف میل میکنه

به شما احترام می گذارم چون خودم محترم هستم 
2738