2737
2739
عنوان

خانم های که همسرشون شغل فنی دارن بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 2743 بازدید | 19 پست
عه وا نکنه همساده مونه🤕

احتمالا

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"
ممنونم. تاپیک را میدم بخونن همسرم.

موفق باشن اما من ب تمام معنا خودمو کشتم با روزی ۱۴ ساعت کار در نظر بگیرید بعدم مشهد جمعیت زیاد داره طبعا کارش بیشتره من این اطمینان رو نمیدم ک به ۸ برسه . 

علیم فقط خداست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همسر من بیست ساله کار فنی میکنه هرچقدرررر اگهی میزنیم یه زنگ نمیخوره مدتهاست با مسافرکشی میگذرونیم ب ...

اتفاقا دایی خودم هم همین کارا را می‌کنه ولی درآمدی نداره. من بیشتر مد نظرم اینه بره باطری سازی یا برق ماشین

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"
همسر من بیست ساله کار فنی میکنه هرچقدرررر اگهی میزنیم یه زنگ نمیخوره مدتهاست با مسافرکشی میگذرونیم ب ...

من بابام رفیق بساز بنداز داره اونا هم بهم کار میدادن . بازم میگم مشهد کارای خدماتی زیاد نیاز داره شما هر ویزیت ک بری طبق مصوبه صنف ۸۰ تومن میگیری با ی حساب سر انگشتی تو ماه حساب کن بعدش انگ تخیلی بزن

علیم فقط خداست
2728

بله شهر تا شهر اوضاع کار خیلی فرق داره