2737
2734
عنوان

ما یه روانی بددهن داریم تو خونه

| مشاهده متن کامل بحث + 2058 بازدید | 123 پست

يا خدا 

واقعا آدم ميمونه با اين راه حل هايى كه بعضياتون ميدين

دركائنات كاستى وفقر وجود ندارد زيرا كائنات منبع همه ى انرژى وثروتهاى روى زمين است پس من ميخواهم واو ميدهد😍            خداياشكرت كه تمام درهاى سلامت ورحمت وثروتت برويمان باز است🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یادم از ۴ سالگی همینجوری موجی میشد

من که پزشک نیستم .ولی توی یه کانال نشون میداد بچه مادرشو از دست داده بود خیلی وضعیت بدی داشت کارای بدی میکرد مثلا ببخشید تف میکرد رو باباش اصلا به باباش حمله میکرد .بعد که باباش برد دکتر .رویه اخلاق بابارو دکتر عوض کرد گفت فقط باید باهاش وقت بگذرونی و محبت کنی .شاید باوورت نشه انقدر بچه خوبی شد که نگو

[QUOTE=98067334]یادم از ۴ سالگی همینجوری موجی میشد[/QUOTE

پدرتو ن در حق این بچه ظلم کرده گلم  باید هر چه سریعتر بده پیش مشاور فقط پیش خودتون اینجوری یا مثلا جلوی فامیل زمانی که خونتون مهمون میاد هم این جوریه از هیچکی حساب نمیبره ترس خاصی که یهویی آروم بشه

2738
خیلی ببخش ولی بابات زیادی بی غیرت هست، یعنی چی بهت فحش زشت میده بابات هیچ کاری نمیکنه

اتفاقا خیلی غیرتیه انقد گفته که دیگه عادی شده بعضی وقتا دلم می خواد بهش بگم تو ک او این همه منو محدود کردی غیرت داری روم این همه چه جوری میزاری آبروم رو جلو همه ببره

نمیفهمه زشته

دستشو داغ کن ک ازاین گوه ها نخوره. پسره بیشعور.

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
[QUOTE=98067334]یادم از ۴ سالگی همینجوری موجی میشد[/QUOTE پدرتو ن در حق این بچه ظلم کرده گلم   ...

فقط جلو ما  اینجوریه انگار آدم وحشیها اصلا بیرون نمیره مهمون میاد میره تو اتاق بیرون نمیاد

داداش منم ۲۶ سالشه ،اونم مثل داداش شماست  چرا واقعا  اونکه خونه ی مامانمه جرات ندارم برم ...

😔😔😔وای بخدا منکه خستهههه شدم خسته خودم بشدت وسواس دارم دستام زبرشده بسکه توموادشویندس وای داداش من غیرقابل باوره عجیبه عجیببببببببببببب ذهنش مث یه بچه سه سالس

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭
یادم از ۴ سالگی همینجوری موجی میشد

ارتمیس جان منم پسر داییم اینطوری بود و باباشم اصلا محل نمیذاشت الان که هجده سالش شده با کلی مشاوره بهتر شده حتما ببرش 

اما واسه کلاس خود ارایی 

من خانم تقوی رو پیشنهاد میدم توی تهران کارش حررررف نداره واقعا توی این جامعه خیلی دلسوزانه و کامل اموزش میده و قیمتاشم عالیه خیلیم مدل میتونید بزنید 

و اینکه بعد از کلاساش واقعا میتونی وارد بازار کار بشی

لاین ناخن رو الان خودشون اموزش میدن و میکروبلیدینگ 

اموزش خود ارایی رو هم همکارشون 

حالا من شمارش رو میزارم خواستید ۰۹۳۸۰۵۲۵۶۵۹

این ماه بهترین روزارو خواهم داشت،من مادر میشم چون از مادرم خواستم ❤️❤️❤️    من مادر شدم چون از مادرم خواستم انشالا همه منتظرا تجربش کنن🤩🤩🤩
2706