2733
2734
عنوان

بیاین عکس غذا بزاریم☺

| مشاهده متن کامل بحث + 1164 بازدید | 65 پست
من با خمیر بنیه درست میکنم، میخوای بگم؟

هر جوری هست من اصلا نه درست کردم نه خوردم

هرکس بد ما به خلق گوید😯                                      ما چهره ز غم نمیخراشیم 😌                   ما خوبی او به خلق گوییم تا هردو دروغ گفته باشیم😊
خوردنیه اصلی اون بالاست😍😍

اها کوولووچه جانمو میگی

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...نه در اخبار حرفی زده میشود...نه خیابانی بسته میشود...و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...پسرم تنهاتر...💙و پدرم کمی شکسته تر...اقواممان چندروز آسوده از کار...دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید🙃 و اشک تمساح میریزد...و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...من میمانمو و خدا،💗بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...🙁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قارچ میزنی تو ارد سفید تخم مرغ پودر سوخاری وبعد هم تو روغن داغ میندازی  مرغ سوخاری هم خوشمزه ا ...

اهان یه دنیا ممنون😍😙

هرکس بد ما به خلق گوید😯                                      ما چهره ز غم نمیخراشیم 😌                   ما خوبی او به خلق گوییم تا هردو دروغ گفته باشیم😊
2728
قارچ رو بزن تو ماست چكيده بعد بزن تو اردسوخارى و نمك و فلفل سياه بعد تو سرخ كن 

یه دنیا ممنون😙

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2738
طرز تهیشو بگید ممنونم

اول آرد سوخاری، پاپریکا، فلفل ، نمک ، پودرسیر مخلوط میکنم

تو ی ظرف دیگه تخم مرغ رو هم میزنم 

بعد قارچ رو اول تو تخم مرغ میزنم بعد آرد دوبار انجام میدم بعدش تو روغن ریاد سرخ میکنم

پسرم مامان نسترن و بابا شهاب با کلی ذوق منتظرتن💑💑
بله عزيزم بسيار ترد و خوشمزه ميشه

متشکرم، حتما امتحان میکنم

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

خودم با این دستوری که گذاشتم درست میکنم عالی میشه،،، کلی نکته هم داره