2737
2734

دوستان من قبل اقدامم برداشتم یه عالمه چیز خریدم واسه نی نی، مبل کودک چهار نفره، تاب برقی، تاب دونفره، ست خرس نانان، تشک گارد، گهواره وقنداق دانتل، راکر ومبل کالسکه، تخت پارک صندلی غذا، فقط بگم تخت وکمد ولباس وعروسک مونده حالا 4ماه اقدامیم ولی 3ماه پیش فهمیدم شوهرم مشکل داره، خودمم که از قبل پلی کیستیک بودم، حالا من موندم این همه وسیله، همش تو ذهنم میاد اگه من نی نی دار نشم چی، یا اینکه اگه خیلی طول بکشه همشون از مد بیفتن چی، خیلی ناراحتم میدونم کار بسیار اشتباهی کردم دلم میخاد بفروشمشون ولی نمیدونم بعدا میشع خرید یانه، اصلا موندم چکار کنم حس میکنم باعث عذابمه، اینم بگم همشون خونه مامانمم جلو چشم نیس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه عزیزم تا آخر امسال باردار میشی فقط پیگیری مشکلتون باش. نگرانم نباش 😍

💙گروه آبی💙      💚سبزشدم💚                                                                                         وزن شروع ۷۶ (۲۳ آبان) وزن هدف۶۴🤩😍🤩😍***هدف دوم۶۲☺☺🥰🥰🤩*** هدف سوم ۶۰            ۷۴/۳💪...۷۳/۴💪...۷۲/۸💪...۷۲/۳🤦‍♀️...۷۲/۱🤷‍♀️...۷۰/۱💪...۶۹/۸🩸...۶۸/۵💪...۶۸/۹😭...۶۷/۴🤲...۶۷/۳🩸...۶۶/۶🤲...۶۵/۹💥...۶۵🤲...۶۴/۶🩸...۶۳/۹🤲...۶۳/۴🤲...۶۲🤲
2738
2706