2733
2739
عنوان

این چی بود نصف شب بالاسرم نشسته بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 946 بازدید | 50 پست

بقران جون خودم دروغ نگفتم.

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر ریلکسی ....صلوات فرستادی باز خوابیدی؟🤐🤐🤐

خب چیکار میکردم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺
غیب شد ؟؟مگه کارتونه 

والا منم تاحالا ندیده بودم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728

استارتر چرا به خاله ت نگفتی بلکه خودش بود؟

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
استارتر چرا به خاله ت نگفتی بلکه خودش بود؟

ن مطمنم‌نبود گفتم تو اون خونه زندگی میکنه نترسه یهو بخاطر همین بهش نگفتم

1
5
10
15
20
25
30
35
40