2737
2739
عنوان

خواهرشوهرم بهم گفت بچت بهت بگه ابجی تاابرومون نره

| مشاهده متن کامل بحث + 3902 بازدید | 114 پست
چرا ؟؟؟دلش شکسته آرزو داشته بر ای پسرش مثل مادری که دخترش با یه مرد طلاق گرفته بچه دار ازدواج میکنه ...

عزیزم بدون اجازه مادرش که ازدواج نکرده بعدشم اینکه آدم نباید به خاطر آرزوی خودش زندگی پسرشو تراب کنه اون خانم آرزوی پسرشه فهمش خیلی سخت نیس انتخاب پسرشه بچه هم نیس

یجوری به خواهرشوهرت نزدیک شو هرچی پیام دادی پاک کن

نمیشه.همسرم بهم گفته تااخرعمرمون دیگه نمیخوام ببینیمشون .حتی توگوشی من همشونو بلاک کرده

کاربر قدیمی هستم.اینکه چرا کاربریم پوکید هنوز مشخص نیست  
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چرا ؟؟؟دلش شکسته آرزو داشته بر ای پسرش مثل مادری که دخترش با یه مرد طلاق گرفته بچه دار ازدواج میکنه ...

اول اینکه چرا دلش شکسته؟ اگر دخترخودش شرایط منو داشت بازم این طرزفکررو داشت؟ دوم اینکه نه عزیزم همسرمن نه روانیه نه هرزه و هوسباز ک چشم ب دخترم داشته باشه.من و همسرم خداروشکر تفاهم داریم.این مشکل اوناس ک بخاطر حرف مردم خون پسرشونو تو شیشه کردن.

2731
چون همسرم خییییلی ازخواهراش بدش میاد بفهمه من پشتش باهاشون حرف زدم و دردودل کردم عصبانی میشه و همیشه ...

بهش بگو چیا گفته که اونجا جلو خواهرش کم نیاره.. الان دعوات میکنه ولی جلوی اونا پشنته. قولم بده دیگه اینکارو نمیکنی..😉

من یه جاری دارم باهم غیبت میکنیم بعد که میام کلمه به کلمش خودم برای شوهرم میگم🤣 یعنی منگولم؟

اره والا

آدم عاقل یا جاری حرف میزنه

نکن خواهر بد میبینی 

تنها دوستم تویی خداجونمممم .هیچوقت تنهام نزار

بنظر من بهتر كه شوهرت با خانواده اش قطع رابطه كرده 

حسابي با سياست رفتار كن و شوهرت رو جذب خودت كن 

گناه كه نكردي بچه ات هم حلالزاده اس 

شوهرت هم كم سن نيس و شرايطت رو ديده و خواسته 

ما به پسر داريم تو فاميل برخلاف ميل خانوادش با يه زن مطلقه ازدواج كرد كه خانومه يه پسر هجده ساله و به پسر سه ساله داشت خانواده پسر مخالف بودن  

پسره يواشكي دختره رو عقد كرد دختره انقدر سياست داشت كه هم جشن واسش گرفتن هم خانواده داماد عروسشون رو چشماشون گذاشتن 

عروسه دو ماه خونه خودش بود باردار شد و الان يه گل پسر داره 

اصلااااااا خودت رو دست كم نگير 

خوشبخت باشي 💝💝

خواهان کسی باش که خواهان تو باشد …
بنظر من بهتر كه شوهرت با خانواده اش قطع رابطه كرده  حسابي با سياست رفتار كن و شوهرت رو جذب خود ...

ممنونم از انرژی خوبی ک بهم دادی

2738

سلام اسی جون ان شاء الله که ختم به خیر بشه.  به امام رضا علیه السلام توسل کن و ازش بخواه آبروتو جلو همسرت بخره و چیزی کخ گفتی افشا نشه یا یه جوری قضیه ختم به خیر بشه!  و اما این درسی شد که به چشم راستت هم اعتماد نکنی!  گلم هیچ وقت حرف برادر رو پیش خواهرش نبر! درسته الان ناراحتن ولی اینا هم خون هم هستن... پشت همو خالی نمیکنن... یادت نره هیج وقت. راز زندگیتو پیش هیچ کس فاش نکن. 

بانووووو!مردی کهدوستت داره عریانت نمیکنه!!! لباسعروس تنت میکنه!!! ❤️❤️❤️
سلام اسی جون ان شاء الله که ختم به خیر بشه.  به امام رضا علیه السلام توسل کن و ازش بخواه آبروتو ...

ممنونم ازت عزیزم