2737
2734
عنوان

خانمای عزیزی ک تو پس انداز کردن ایده دارن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 259 بازدید | 19 پست

اپلیکیشن خانه ما رو نصب کن، ریز خرجاتو بهت میده😊

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍

در واقع ميشه ماهي ٤/٥٠٠

يكمم خريداي خونه رو كمتر كن

مثلا گوشت كمتر،وعده هاي غذايي ساده تر،خريد لباس مناسبتر باشه و مهماني كمتر

و ٢تومنم بزار براي خرج خونه

٢الي٢٥٠٠ هم بزار براي پس انداز

ك از پس اندازت ١/٥٠٠ك ماهيانه قرعه كشي ميكني

بقيشم بزار حساب كارتشم ي جايي بزار ك خرج نكني

نظرت؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوست من ی قانون هست فکر کنم قانون 10 درصد باشه.به این شیوه که از کل مبلغ روزانه تون 10 درصد برميداريد و پس انداز میکنید.از طرفی هر دفعه که میرید خرید همه ی  اون مبلغی که با خودتون ميبريد رو نبايد خرج کنيد و مجددا ده درصد اون رو پس انداز میکنید.به این شیوه شما به نسبت پولی که ماهیانه دارید می تونید پس انداز خوبی داشته باشيد.

یک راه دیگه هم این هست که خودتون صندوق خونگی بگذارید با اعضای قابل اعتماد و خوش حساب مثلا وام ده میلیون توماني با ماهی پانصد هزار تومان و وام اول رو خودتون بردارید.

امیدوارم توضیحاتم کارساز باشه.

2731