2733
2739

دختر منم ۱۴ سالشه

خوب سن بلوغ هست باید رفتارهای مناسب باهاش داشته باشین و درکش کنین

در مورد برخورداتون تجدید نظر کنین چرا تبلتش رو شکوندین😨

***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بکه پنج ساله و سیبیلو😁😁😁😁

کل بدنش مویه. سبیل و ریششم داره درمیاد😶😐😥

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
آخه رو مخه واقعا بخدا. بس که گوشی گرفته دستش فرم گردنش و سرش عوض شده. هندزفری از گوشش جدا نمیشه. صبح ...

حق داری واقعا. 

دختر من ک حدودا ۴ سالشه با این گوشی خواستناش دیوونم کرده. ی مدت کلا گوشی رو قایم کرده بودم. ولی چ کنم ک لوسش کردن.دیگه حرف مارو نمی خونه

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2728
حق داری واقعا.  دختر من ک حدودا ۴ سالشه با این گوشی خواستناش دیوونم کرده. ی مدت کلا گوشی رو قا ...

من دوتا این مدلی دارم😥😥

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
یا خدا بلوغ زود رس داره پیگیری کن ببین دلیل بلوغ زود رسش چیه  گناه داره بچه

انشاا...براش نوبت میگیرم ماه بعد.خودمم مشکوکم

من يه نوجوان ١٥ ساله پسر ميشناسم كه به اندازه يك مرد ٤٠ساله بالغانه رفتار ميكنه

اما بشششدددت نگرانشم چون مطمينم درونش داره بار بزرگي رو به دوش ميكشه تا خودش رو مهار كنه و خوب باشه 

ميترسم يه جايي ديگه توانش تموم شه

باهاش هم كه صحبت ميكنم ميگه نه من كاملا راحتم خيلي راضيم مثلا ميگه به نظرم كسايي كه وارد فضاي مجازي ميشن براي اينده شون مضره من دوست دارم در اينده ادم موفقي باشم

اما نگران اينم كه نوجواني نميكنه

كسي هست كه در اين رابطه كمكم كنه كسي هست كه يه نوجوان اينجوري رو ديده باشه كه الان بزرگ شده ايا سلامت رواني داره🙏🙏🙏

2740
انشاا...براش نوبت میگیرم ماه بعد.خودمم مشکوکم

عزیزم سعی کن باهاش دوست باشی رفتاراشو روابطش رو خیلیییی کنترل کن 

ببین با کیا میگرده تو مدرسه چه رفتارایی تو مدرسه باهاش میشه یا قبلا شده یا بیرون از مدرسه حتی 

باهاش دوست شو و از زیر زبونش بکش اگه مشکل پول هم نداری حتما یه مشاوره ببرش موضوع خیلی مهمیه اصلا سهل انگاری نکن بابتش

حق داری واقعا.  دختر من ک حدودا ۴ سالشه با این گوشی خواستناش دیوونم کرده. ی مدت کلا گوشی رو قا ...

به شكل غير مستقيم هدايت كنيد مثلا كسي حتي خودش كه بازي غير از فضاي مجازي ميكنه بگين به به 

كسايي كه بازي مجازي ميكنن نگين اه اه بگين واي چقد براش مضره اخي طفلي دلم سوخت مريض ميشه با اين بازي ها چقد ضرر داره انا ضررها رو به شكل واضح مثل چشاش درد ميگيره پوستش زشت ميشه و....بگين

اما به خودش وقتي گوشي دستشه كاملا بي عكس العمل البته اين اخري تحمل ميخواد😄😄

چقدر سخت دختر من 2.5 سالشه هر روز بهش میگم که دوستش دارم اونم بارها میاد بغلم بوسم میکنه و میگه که دوسم داره، یعنی این روزها تموم میشه 😢😢😢بچه سیزده ساله همش مادرش رو عذاب میده؟ دیگه نمیتونیم با هم دوست باشیم ؟؟ نمیخوام دخترم بزرگ بشه من همینجوری عاشقشم

به شكل غير مستقيم هدايت كنيد مثلا كسي حتي خودش كه بازي غير از فضاي مجازي ميكنه بگين به به  كسا ...

اوه اوه تحمل ک نگووو. 

ینی حرص میخورمااا...

اینجور وقتا یواشکی گوشی رو خاموش میکنم میگم شاررژ نداره😣😣

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
خوب حالا عکس بگیره از خودش ، اشکالش کجاست ‌واقعا ؟؟اقتضای سنشون هست ...  همین کار ها رو میکنید ...

عكس از خودشون و پخش كردن تو فضاي مجازي مي تونه خطراتي داشته باشه

بايد به بچه هامون حد و حدود و خطرات اين فضا رو ياد بديم اما محدودشون نكنيم