2733
2734
عنوان

خانوما کیا بدون ورزش لاغر کردن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 25521 بازدید | 63 پست
من هیچی نخوردم تا اینکه سیری کاذب گرفتم الان هیچ اشتهایی ندارم و اصلا درکی از گرسنگی ندارم روده ...

ارزششو داشت به نظرت؟!

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه اصلاح مزاج بشی خود به خود لاغر میشی...چاقی از رطوبت بالاست...بهتره بری متخصص طب سنتی اصلاح مزاج ...

یباررفتم..کلی دارو شربت داد دل و رودم بهم خورد

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2731
من هیچی نخوردم تا اینکه سیری کاذب گرفتم الان هیچ اشتهایی ندارم و اصلا درکی از گرسنگی ندارم روده ...

پوستتم شل شده؟

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
عالیه لاغر وقد بلند خیلییی قشنگه کاشکی من بشم ۵۵ کیلو

منم استخوونی دوس دارم شدیدا

ارزششو داشت به نظرت؟!

نه اصلا

داغون شدم

چون هیچی نمی خوردم روده هام کار نمیکردن هموروئید و فیشر شدم..

الان کمی بهتر شدم ولی همچنان سیری کاذب رو دارم یعنی با یه قاشق غذا خوردن احساس میکنم دارم میترکم‌..در طول روز هم اصلا احساس گرسنگی و میل به غذا رو ندارم..

تازه گلبول های سفیدمم خیلی کم شد..

ائلونممیش دن قاباخ حتما خانیمیزین اوزون صابینینان بیر یوون  منیم اؤزومون سندرم اَت آجیلیغ بیقرار واردی دیلیمده  آنامین بویوح معجزه‌سی خمیر پیتزا سیز پیتزا جورلماخدی  آنامین معجزهسی بویودیکی دییر من هشواخ کیشین یانندا یاتمازدیم اوزوده 10دنه اوشاخ دوغموشدی  بیر پارا قین آنالاردا واردیلارائله گلین لرینه جیجیح(حسادت) ائلیلر ائلبیر اؤزلری گئدجادیلار اوغلانلارینا  
2740
دوستم حتي بعداز زايمانش باز لاغر كرد بدون هيچ ورزشي الانم استخونيه واقعا صبحانه يه كف دست نون با ...

بدنش شل نشد؟اصلا ورزش نکرده؟

پوستتم شل شده؟

پوستم نه ولی گوشتم کمی شل شده اونم به خاطر بارداری بود که ۷۸ کیلو شده بودم..بعدش خیلی سریع ۵۵ شدم..

الانم میرم باشگاه

ائلونممیش دن قاباخ حتما خانیمیزین اوزون صابینینان بیر یوون  منیم اؤزومون سندرم اَت آجیلیغ بیقرار واردی دیلیمده  آنامین بویوح معجزه‌سی خمیر پیتزا سیز پیتزا جورلماخدی  آنامین معجزهسی بویودیکی دییر من هشواخ کیشین یانندا یاتمازدیم اوزوده 10دنه اوشاخ دوغموشدی  بیر پارا قین آنالاردا واردیلارائله گلین لرینه جیجیح(حسادت) ائلیلر ائلبیر اؤزلری گئدجادیلار اوغلانلارینا  
نه اصلا داغون شدم چون هیچی نمی خوردم روده هام کار نمیکردن هموروئید و فیشر شدم.. الان کمی بهتر شدم ...

عزیزممم .برو متخصص داخلی ویتامین درمانی باید کنی

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
عالیه لاغر وقد بلند خیلییی قشنگه کاشکی من بشم ۵۵ کیلو

ظاهرا عالیه

ولی خیلی ضعیف شدم

وزن نرمالم ۶۲ باید باشم

عزیزممم .برو متخصص داخلی ویتامین درمانی باید کنی

اتفاقا تازه دو هفته پیش رفتم

کمی بهترم..

همیشه میگن ۸۰ درصد بدنسازی تغذیه اس و ۲۰ درصد ورزش البته نه با نخوردن با درست خوردن و تغییر د ...

مرسی امتحان میکنم..توخونه ورزش میکنم روزی نیم ساعت ازامروز..یا پیاده روی میرم روزی نیم ساعت..بیشترازاین نمیتونم..چون گفتم که صبح تاظهرسرپام..بدنم جواب نمیده دیگه

2706