2752
2734

عموی بابام یه پسر اورد الان ۱۵سالی میگذره یه هلویی شده 😁

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
نه اتفاقا اونموقع بهتره.بزرگتر بشه پذیرشش سختتره برای بچه

اخه از اول دارن بهش میفهمونن تو بچمون نیستی😒 روحیش داغون‌میشه خو

مثل قهقهه یه آدم لال ، وسط نمایش یه آدم کور...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه جالب.آخه شوهر من کلا نمیتونه این مساله رو بپذیره.میگه اول خودمون سعیمونو بکنیم بعدم اگه بخوایم ا ...

بچه ای شبیه به خودتون میدن من یادمه زن و شوهری که سبزه بودن بچه شون سبزه بود بچه ی ما مثل من صورتش کامل گرده و چون من و شوهرم هر دو پوستمون روشن بود پوست بچه مون هم روشنه( البته ما اصلا بور نیستیم )

بنظرم بهزیستی ارامشو داره از بچه میگیره چرا اخه زیر شش سال باید بهش بگن تورو از بهزیستی اوردیم😰 این ...

به نظر من خوبه اینجوری.بچه تو کوچیکی پذیرشش بهتره

فکر کن بهش نگی بعد تو دوران بلوغ بفهمه

شوک وارد میشه بهش

عقیده میتواند عقیده من باشد،ولی حقیقت نمی تواند حقیقت من باشد.چون حقیقت متعلق به هیچ کس نیست و برای همین است همیشه بر سر عقیده میجنگند نه بر سر حقیقت
2731
وقتی بچه رو تحویل بگیری تقریبا مراحل سخت بهزیستی تمومه بچه رو به زوج متقاضی نشون میدن اگر پسند کردی ...

خب من از سفارت باید اقدام کنم و یه سری مراحل مشاوره و شرایط مالی و خونه همینجا برسی میشه که مدارکش باید به سفارت تحویل بدم بعد که سفارت تایید کرد من باید مدارک و تحویل بهزیستی بدم و مشاوره رو تکمیل کنیم که دوستون گفتن تو دو هفته انجام میشه . بعدش تا اونجایی که میدونم زمان انتظار برای ما صفره و بچه رو تحویل میگیریم بعدش باید یکی از ما ۶ ماه ایران بمونه تا زمان دادگاه. بعدش میتونیم بچه رو بیاریم اینجا. فقط یه سوال اینکه میتونیم اسم بچه رو عوض کنیم یا نه؟؟؟

اخه از اول دارن بهش میفهمونن تو بچمون نیستی😒 روحیش داغون‌میشه خو

در هر صورت متوجه میشه ولی بچه زیر ۶سال زیاد درکی از دنیا نداره و این موضوع براش زیاد بزرگ نمیشه ولی هرچی بزرگتر بشه پذیرشش براش سختتر میشه

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
بچه ای شبیه به خودتون میدن من یادمه زن و شوهری که سبزه بودن بچه شون سبزه بود بچه ی ما مثل من صورتش ک ...

چه جالب.میشه بپرسم الان حستون به بچه چطوریه؟

حس شوهرتون چی؟

عقیده میتواند عقیده من باشد،ولی حقیقت نمی تواند حقیقت من باشد.چون حقیقت متعلق به هیچ کس نیست و برای همین است همیشه بر سر عقیده میجنگند نه بر سر حقیقت
به نظر من خوبه اینجوری.بچه تو کوچیکی پذیرشش بهتره فکر کن بهش نگی بعد تو دوران بلوغ بفهمه شوک وارد ...

کلا نگن دیگه 

البته اون قسمت از شناسنامه فک کنم گند بزنه 

عموی شوهرم یه پسر اوردن از بهزیستی وقتی شیر خوار بوده الان ۱۸سالشه هنو نمیدونه ولی همیشه میگن کاش دختر اورده بودیم 

مثل قهقهه یه آدم لال ، وسط نمایش یه آدم کور...
بنظرم بهزیستی ارامشو داره از بچه میگیره چرا اخه زیر شش سال باید بهش بگن تورو از بهزیستی اوردیم😰 این ...

بهزیستی نمیگه عصبانی نشو خود پدر ومادر بهش میفهمونن که اگه بعدا کسی از روی قصد وقرض به بچه گفت بچه شکه نشه .باید با واقعیت کنار بیاد تا اسیب کمتری در آینده ببینه

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
خب من از سفارت باید اقدام کنم و یه سری مراحل مشاوره و شرایط مالی و خونه همینجا برسی میشه که مدارکش ب ...

اره دختر برادرشوهرم‌اسمش آرزو بود اینا اسمش رو گذاشتن فاطمه(البتع من موافق نبودم ولی نظر من مهم نبود😂😂)

خب من از سفارت باید اقدام کنم و یه سری مراحل مشاوره و شرایط مالی و خونه همینجا برسی میشه که مدارکش ب ...

بله اسمی که دوست دارید می تونید بزارید چون بچه های بهزیستی اسم مستعار دارن و شناسنامه ای ندارن که اسمی داشته باشند 

کلا نگن دیگه  البته اون قسمت از شناسنامه فک کنم گند بزنه  عموی شوهرم یه پسر اوردن از بهز ...

چرا دختر؟الان مشکلی باهاش دارن؟

اره میشه اسم بچه رو عوض کرد .

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم