2733
2739
لاک سیاه و آرایش تیره در کشورهای دیگه معنی خوبی نداره معمولا زنان .... استفاده میکنند. ولی ایران معن ...

لاک سیاه تو کشورهای دیگه معنی بدی نداره عزیزم

و مخصوص زنان......هم نیست

کلی از موزیک ویدئو خواننده ها هم با لاک یا ارایش سیاه ، مثلاالان کلاسایه دودی مده 

الهی به حق بزرگی نامت و بخشندگیت مارا غرق در سلامتی،خوشبختی،آرامش،سعادت،عشق،وفاداری،ثروت،رحمت،برکت و روزی....بفرما🙏🏻
لاک سیاه تو کشورهای دیگه معنی بدی نداره عزیزم و مخصوص زنان......هم نیست کلی از موزیک ویدئو خواننده ...

مگه هر چی مده خوبه؟ یا خواننده ها الگو ما هستند؟

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه هر چی مده خوبه؟ یا خواننده ها الگو ما هستند؟

اولا چه ربطی داشت به مد یا الگو این تاپیک یا خرف من؟ همیشه انقدر نسنجیده و کامل نفهمیده بقیه رو ریپلای میکنی؟

دوما مگه شما رو ریپلای کردم من؟

سوما در جواب یک خانم دیگه گفتم ارایش سیاه یالاک سیاه ربطی به زنان بدکاره تو کشورهای دیگه نداره و اطلاعاتت غلطه

الهی به حق بزرگی نامت و بخشندگیت مارا غرق در سلامتی،خوشبختی،آرامش،سعادت،عشق،وفاداری،ثروت،رحمت،برکت و روزی....بفرما🙏🏻
اولا چه ربطی داشت به مد یا الگو این تاپیک یا خرف من؟ همیشه انقدر نسنجیده و کامل نفهمیده بق ...

مگه ریپلای رو گذاشتن ک فقط در جواب مخاطبت جواب بدی    ادم ازاده هرکی رو دوس داره ریپلای کنه..مگه بهت توهین کردم جبهه گرفتی؟؟ شما نظر شخصی خودت گفتی    منم نظر شخصی خودم گفتم ....جنبه داشتن خوبه.

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
2731
اولا چه ربطی داشت به مد یا الگو این تاپیک یا خرف من؟ همیشه انقدر نسنجیده و کامل نفهمیده بق ...

من با جواب شما با خانم دیگه کار ندارم     فقط نظرم گفتم....خودتون ربط دادید ب مد و خوانندگی..مگه من ربط دادم ؟؟!