2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگه واست جنسيت مهم نيست اينارو ميگم

هنوز كيتت مثبت نشده ؟ بايد هر دو خط عين هم پررنگ يا خط پاييني پررنگ تر از بالايي بشه

بعد هر زمان مثبت شد ٣ شب برو اقدام

لطفاً واسه مامان شدنم دعا كنيد ، اما شك ندارم نهايتش زمان ببره ابان سال ٩٨ بايد انتظار بكشم ، تا اون موقعه باردارم ،شايد همين ماه باردار شم ،ولي ميدونم امام حسين حاجتمو ميده ، شك ندارم چون ميدونه جدمه بايد بهم نگاه كنه 😍. من منتظر جوابم امام حسين 🙏
اگه واست جنسيت مهم نيست اينارو ميگم هنوز كيتت مثبت نشده ؟ بايد هر دو خط عين هم پررنگ يا خط پاييني پ ...

تا الان 4 تا كيت استفاده كردم ، بار اول ٢ تا خط شد ولي همرنگ نشدن ، بار دوم تقريبا مثل هم بودن ، بار سوم خيلي كم رنگ شد ، بار چهارم هم كلا يه هاله شد كه بزور ديده ميشد ، ٣ شب هم اقدام داشتم , بنظرت تخمك ازاده شده ؟ 

2738
تا الان 4 تا كيت استفاده كردم ، بار اول ٢ تا خط شد ولي همرنگ نشدن ، بار دوم تقريبا مثل هم بودن ...

ميشه بگي از چند پري داري كيت ميزاري؟؟؟

و بار دومي ميگي چند پريت بوده

پري هم منظمه؟

لطفاً واسه مامان شدنم دعا كنيد ، اما شك ندارم نهايتش زمان ببره ابان سال ٩٨ بايد انتظار بكشم ، تا اون موقعه باردارم ،شايد همين ماه باردار شم ،ولي ميدونم امام حسين حاجتمو ميده ، شك ندارم چون ميدونه جدمه بايد بهم نگاه كنه 😍. من منتظر جوابم امام حسين 🙏
ميشه بگي از چند پري داري كيت ميزاري؟؟؟ و بار دومي ميگي چند پريت بوده پري هم منظمه؟

پريم. منظم نيست اصن ، از اول همين بود ، من ٥ روز پيش علامتاي تخمك گذاريو احساس كردم ، گفتم بزار كيت بزارم ، تا تست زدم همون لحضه دو خط شد 

پريم. منظم نيست اصن ، از اول همين بود ، من ٥ روز پيش علامتاي تخمك گذاريو احساس كردم ، گفتم بزار ...

احتمالاً تخمك ازاد شده

انشالله باردار ميشي

اين عكسشه ، ولي خدش پر رنگتره تو عكس درست نيوفتاده 😐

منم تايپيك زدم نگاهش كن

در صورت بارداري يادت نره خبر بده