2733
2734
عنوان

کسی که درون هزار تویی گیر افتاده

| مشاهده متن کامل بحث + 2637 بازدید | 433 پست
من حس میکنم اگه برم حتی یه درصد هم احتمال بدیم که اینجا باشه و بخونه 😄 بر باد میرم . دگ آبرو برام ...

اینجا مجازیه...ساعت 3و نیم شب تو نی نی سایت بین این همه ادممم مگه میشهههههه با ی اسم بر باد برییی..خیالاتی هسیا  

منم چون منطقیم دارم بت میگم چیکار کن....اگ باش دوست شی و بعد بهم بزنین بد غرورت له میشع ها....ولی خو ...

اینجور که اظهار نظرای شما رو خوندم به این رسیدم که همتون میگین ولش کن . واقعا نمیتونم ولش کنم ‌. یه درگیری درست و حسابی باید با خودم راه بندازم تا زیر بار برم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینجور که اظهار نظرای شما رو خوندم به این رسیدم که همتون میگین ولش کن . واقعا نمیتونم ولش کنم ‌. یه ...

خو ولش نکن.هوم؟این خوبع؟ولی یادت بمونع من ییکییی خیلی بهت گفتمااا...بازم میگم اولین حس مقدسه نزار نابود شه...

2728
الان سوالی ک برام یپش اومد اینه که چی شد فک کردی عاشقشی

خداییش از هوس و اینا نیس 

اصن نگاش میکنم یه جوری میشم نمیدونم چرا اولا به خاطر بعضی از شرایطام به هیچکی محل نمیزاشتم . این از چشمم پنهون بود😑

خداییش از هوس و اینا نیس  اصن نگاش میکنم یه جوری میشم نمیدونم چرا اولا به خاطر بعضی از شرایطام ...

بهرحال نامردیه اینکه ت خوشت اومده دلیل نیس قرار نیس هرجیو میخوای داشته باشی حتی اگ اون دوتا عاشق نباشن تو نباید به خودت اجازه بدی بری وسط رابطشون

2738
خو ولش نکن.هوم؟این خوبع؟ولی یادت بمونع من ییکییی خیلی بهت گفتمااا...بازم میگم اولین حس مقدسه نزار نا ...

دمت گرم برای راهنماییت و وقتی که گزاشتی . اتفاقا چیزای منفی ای که گفتی بهم بیشتر کمک میکنه 

خداییش از هوس و اینا نیس  اصن نگاش میکنم یه جوری میشم نمیدونم چرا اولا به خاطر بعضی از شرایطام ...

ببین من شرایط اون دخترو داشتم.15سال پیش.هنوزم منتظرم یه حرکت از اون آدم مغرورم.فقط تو رویامه.کاش میشد برگردم به عقب😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

نزد خداوند سر سوزنی خوبی و بدی گم نخواهد شد
بهرحال نامردیه اینکه ت خوشت اومده دلیل نیس قرار نیس هرجیو میخوای داشته باشی حتی اگ اون دوتا عاشق نبا ...

اره من نباید هر چی که بخوام بهش برسم ولی این یکی نه تنها من میخوام ، انگار اونم میخواد 

البته شاید باز بگین تفکرات منه و این چیزا عادیه ولی من حس میکنم

ببین من شرایط اون دخترو داشتم.15سال پیش.هنوزم منتظرم یه حرکت از اون آدم مغرورم.فقط تو رویامه.کاش میش ...

اتفاقا اون مغرورا تو دلشون هیچی نیس . به خاطر یه چیزایی همچین خودمو میگرفتم و الان دارم چوبشو از چپ و راست میخورم