2733
2739
خودت تنهایی برو یه سری مهارتهای جدید یاد بگیری بعدا که تاثیر مثبتشو ببینه علاقمند میشه

مشاوره گفت باید بیاریش ولی راضی نمیشه. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت
خب من واقعا به خاطر اینکه عذرخواهی کرد و پشیمون شد برگشتم. و فقط رفته بودم کارتو ببرم بس که مامانم پ ...

جیغ و داد چرا😳😳

مهم نیست بقیه چی میگن 

چرا اینقد حرف دیگران برات مهمه

مهم اینه خودت چطور زندگی میکنی و چطور خوشبختی

۹۹ درصد چیزایی که راجع بهشون نگرانی، هیچوقت اتفاق نمیوفتن🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وا عذرخواهی برا چی خب طرز صحبت کردن همسرشون اشتباه بوده دوستم اینکار له کردن غروره دیگه

اینکه طرز صحبت همسرش اشتباه بوده کاملا درسته

اما اشتباهو باید با اشتباه بزرگتر جبران کرد؟

اول من میپذیرم که اشتباه کردم به جای روبرو شدن با مشکلمون فرار کردم و خانواده مو خبر کردم بعد میریم سراغ اشتباهات دیگه همسر و خودم. 

زندگی مشترک جنگ من من تو تو نیست برنده و بازنده نداره اونایی که به بن بست میرسن درگیر همین جنگ شدن.

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
یکم شلوغش کردی عزیزم درسته ایشونم قطعا دوس داشته برگردی که پی ام داده یا تل زده بهت از نظر من نباید ...

درسته اما من واقعا رفتم کارتو ببرم و برگردم باید بودی ببینی هر کاری میکردم نمیذاشت بیام با تمام توان جلومو گرفته بود داد میزدم میگفتم نمیخوام بمونم میگفت اشتباه از منه جبران میکنم فقط تو یه فرصت بده.اونوقت کاربرا میگن تو خودت برگشتی. 

2728
مشاوره گفت باید بیاریش ولی راضی نمیشه. 

مشاورتو عوض کن برو جایی که بلد باشن چجوری مشاوره رو تنهایی پیش ببرن و در نهایت همسرو هم جذب کنن

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
جیغ و داد چرا😳😳 مهم نیست بقیه چی میگن  چرا اینقد حرف دیگران برات مهمه مهم اینه خودت چطور ز ...

آخه ببین اون باعث شد و انگار کارا خدا بود طول نکشه و بهم برگردیم و شوهرم خیلی ازم خواست دیگه این کارو نکنم و واقعا پشیمون بود قبلا هم که رفته بودم قهر دنبالم اومده بود. 

بعد کاربرا میگن اگه رفتی قهر چرا واسه کارت برگشتی خونه؟ خب اعصابم بهم ریخت انگار با پا خودم اومدم. 

اینکه طرز صحبت همسرش اشتباه بوده کاملا درسته اما اشتباهو باید با اشتباه بزرگتر جبران کرد؟ اول من م ...

نمیدونم ولی من عقیدم اینه کسی که اشتباه کرد باید متوجه اشتباهش بشه و جبران کنه محبت کردن و نادیده گرفتن اشتباهات بزرگ باعث متوقع شدن طرف مقابل ادم میشه و باعث میشه رو اشتباهش بمونه ایشون باید از یه جایی بفهمه این طرز صحبت کردن با همسرش درست نیس و اینکار استارتر یه تلنگره به نظرم

مشاورتو عوض کن برو جایی که بلد باشن چجوری مشاوره رو تنهایی پیش ببرن و در نهایت همسرو هم جذب کنن

اصلا خیلی گردنه جلسه ای 77 هزار

2738
نمیدونم ولی من عقیدم اینه کسی که اشتباه کرد باید متوجه اشتباهش بشه و جبران کنه محبت کردن و نادیده گر ...

آبروش جلو خانوادم رفت و فکر نمی‌کرد واقعا برم که دید رفتم. ترسید یکم. بله عزیزم ادب خانوادگی نداره که اینطور میحرفه. حداقل شاید تا چندوقت نگه برو خونه بابات. 

بیخیال عزیزم مهم اینه شما میدونی بین خودتون چی گذشته 

خب نظر شما چیه؟ با این حال من با خواست اون برگشتم یا خواست خودم؟ 

آبروش جلو خانوادم رفت و فکر نمی‌کرد واقعا برم که دید رفتم. ترسید یکم. بله عزیزم ادب خانوادگی نداره ک ...

به نظر من کارت کاملا درست بود ایشونم اگه زندگیشو عاشقانه دوست داشته باشه قطعا تغییراتی در خودش ایجاد میکنه تا باعث رضایتت بشه

به نظر من کارت کاملا درست بود ایشونم اگه زندگیشو عاشقانه دوست داشته باشه قطعا تغییراتی در خودش ایجاد ...

خب به نظرتون منت منو کشیده؟ 

قطعا با خواست اون چون ایشون پیگیری کرده و حتی جلوی شمارو گرفته 

اوکی آخه تاپیک که زدم اعصابم بهم ریخت میگفتن با دست پس زدی با پا پیش کشیدی کاربرا در صورتیکه اون واقعا از شب که رفتم خونه بابام زنگ میزد و اس میداد. دلم نمیخواد فکر کنم خودمو کوچیک کردم. 

من دودل بودم کار درستی کردم الان به خواست اون برگشتم؟ چون به زمان نیاز داشتم فکر کنیم ولی انگار قسمت نبود 

2706