2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جون من روزی ۲تا میکشم

خخخ ولی خدایی حال نمیده فقط دودش باحاله خشک حال نمیکنم باهاش

بادامتلخ سابقم 😏صدبارم بترکم بازمیام چشت دراد اره باخودتم 😒(خدابخواد ان شإالله تیکرعروسیمه  )
2728

دوستانی که میگن اره مردا بدشون میاد چون خانم بو سیگار میده به این توجه کنن که اقا وقتی خودش بکشه این مشکل رو نداره پس نمیشه گفت همه مردا بدشون میاد همونقدر که زنهایی که نمیکشن بدشون میاد ممکنه مردایی هم که نمیکشن بدشون بیاد و برعکس. من بدم نمیومد از سیگاری بودن شوهرم، ایشون هم همینطور ادمای مثل خودمونم زیاد دیدم. اینجام یه دفعه یادمه یکی تاپیک زده بود همسرم دوس داره موقع رابطه سیگار بکشم فانتزیشه

لطفا درخواست دوستی ندید
2740
قلیونو گفتما

خخخخخ فک کردم سیگار ماخونمون قلیون نداریم ولی بانامزدم بیرون رفتی میکشم بعدشم حالم افتضاح بدمیشه ولی باز دست بردارنیستم

بادامتلخ سابقم 😏صدبارم بترکم بازمیام چشت دراد اره باخودتم 😒(خدابخواد ان شإالله تیکرعروسیمه  )
😂عادت نداری حتما.طعم سنگین نکش

زیادمیکشم باز عادت نکردم فک کنم ریه هام ضعیف کلایکم راه‌میرم حالم بدمیشه بلوبریه😁

زیادمیکشم باز عادت نکردم فک کنم ریه هام ضعیف کلایکم راه‌میرم حالم بدمیشه بلوبریه😁

وای خدای من بلو بری  افتضاحه طعم قوی ای داره.من ۱۰ ساله قلیون میکشم باکسیدن بلوبری سردرد میشم در حد مررررررگ.نکش دیگه

بِسمِ رَبِّ چشمهایَش
وای خدای من بلو بری  افتضاحه طعم قوی ای داره.من ۱۰ ساله قلیون میکشم باکسیدن بلوبری سردرد میشم د ...

من فقط اگ بعد قلیون پاشم رابرم حالم بدمیشه

نه خب همه مردا مثل هم نیستن شوهر من گاهی میگیره اصرار میکنه بیا دوتایی بکشیم

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم
2706