2737
2739

نه نشده اما مثلا هروقت من لباس معمولی و چرت و پرت میپوشم همه دوستاشو میبینیم😂

توروخدا یه صلوات بفرستین خونه دار بشیم ما هم ❤😍                      بهترین جای دنیا جاییه که راحت بشه صدای قلبتو صدای نفسهاتو شنید مثل بغلت ❤😍                                                         تیکر سالگرد ازدواجمونه 🥳🎂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اره من حسم میگه همینطوره حالا هرکیم منو ببینن شوهرمن ببینه میگه خیلی از شوهرت سرتری ...چون تا حالا منو به دوستان که متهلم هستن معرفی نکرده بعدم هرجابگم بریم نمیاد مگه اینکه مجبور باشه

برای رفع مشکلاتم یه صلوات بفرستن
تو جمع خانوادش.به زور باهام حرف چند کلمه حرف میزنه.از این اخلاقش متنفرم .

منم همینطور مثلا میریم خونه ننه اش انگار من دختر همسایشونم اصلا نگاه نمیکنه حرف نمیزنه 

2740

نمیدونم چ ن خیلی مغرور بعضی وقتها شاید.. چن وقت پیش جوراب نپوشیده بودم  تو فرودگاه انقد دعوام کرد گفت همیشه یه جا میرم ی گهی مث تو باهامه ک آدم زهرش بشه  آدم استفراغ میگیره... تو دعوا میگه تو شعور نداری  و میگه حرف زدن بلد نیستی... حالا جوراب پوشیدن با اون کفشم فوق العاده زشت بود ولی همونجا پوشیدم شدم عین غربتیا

نه نشده اما مثلا هروقت من لباس معمولی و چرت و پرت میپوشم همه دوستاشو میبینیم😂

وای ماهم😁

یبار تو پارک آب و آتش گرمم بود مانتومو دراورده بودم بجاش پیراهن همسرمو پوشیده بودم کلی هم مسخره بازی دراوردیم با دوستامون آخرش فهمیدیم بساط بغلی مسئول کارگزینیشونِ خیلیم بد نگا میکرد😁

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
نه همیشه دستمو میگیره تو خیابون ولی تو شهر خودش رفته بودیم دستمو نمیگرفت منم دستشو گرفتم گفت طناز ای ...

خوشبحالت ۹ساله ازدواج کردم ارزو به دل موندم یه بار دستمو بگیره

منم همینطور مثلا میریم خونه ننه اش انگار من دختر همسایشونم اصلا نگاه نمیکنه حرف نمیزنه 

دقیقا اینم اینطوریه.خواهرای عتیقشو که میبینه کاملا باهام غریبه میشه.منم اونجا که میریم مثل غریبه ها دور ازش میشینم و اصلا کاری به کارش ندارم .

نه فقط یبار چادر نداشتم دعوام کرد نزاش تو سرکارش ازماشین پیاده شم اینم قیافش بود🤨😡😡😡😡😡😡😡😠😠😠میخواست کتکم بزنه😀😁😂

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه