2737
2739
عنوان

الهي نامزدم بميره بااين كارو بارش

| مشاهده متن کامل بحث + 804 بازدید | 66 پست
وااااا خو جدا شده چرا نفرینش‌میکنی سایه سرتو😁

خاك پامم نميشه اون كسافت ازش متنفرم خيلييييي كسافته  خيلي ..از٩منتظرم نگهذاشته ك بزنكه اخرش مث دختراالان زنگيده با صداي لرزون ميگ رفتم خونه بابام پيشمه....اخه بكي نيس بگه لعنتي تو نكبت پسري پسررررر😫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خاك پامم نميشه اون كسافت ازش متنفرم خيلييييي كسافته  خيلي ..از٩منتظرم نگهذاشته ك بزنكه اخرش مث ...

خوب چرا باهاش بهم نمیزنی چرا از باباش میترسه شاید خیلی باحیاست شاید خانواده خیلی مقیدی داره

خوب چرا باهاش بهم نمیزنی چرا از باباش میترسه شاید خیلی باحیاست شاید خانواده خیلی مقیدی داره

اخه جواب تلفن رو دادن مگه بی حیاییه ؟😅

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2740

خانوادش سرش بخورن بابا حياشون كجا بود اه فقط ادعا دارن ازاونا ك زير چادر همه كاراشونو انجام ميدنن

سلام چرا نفرین؟!؟! دعا کن اخلاقش تغییر کنه یا اینکه باهاش حرف بزن اخلاقش رو تغییر بده یا این ...

سلام.مرسي عزيزم اما بارها باهاش ح زدم ولي ادم نميشه راه جداشدنم ندارم مرسي دعا كن بميره با مردنش راحت ميشم فقط

2706