2737
2734
عنوان

نگین جونیم ... با نامزد عوضیم بهم زدم+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 45034 بازدید | 599 پست

عزیزم من فقط نظرمومیگم گویاشماقبلش قولای دیگه ای داده بودین که ایشون ب پشتوانع حرفای شماجلواومدن حالادست  برقضاایشون یه مقدارپول دستشون اومده بهتربودحضوری وباملایمت بهشون میگفتی نه به حالت تحقیرکه توهیچکارم نکردی وخسیسی و.....چون اگه ایشون یه درصدم اینجوری نباشن لج میکنن.گذشته ازاون همه چیزپول وثروت نیست...منهمسرم موقع ازدواج دانشجوبودپول یه حلقه هم نداشت برام یه نشون سه گرمی خریددوماه بعدعقدحلقه خریدبعدافهمیدم پول همون نشونم مسافربرده شمال پنج شیش ساعت توراه بوده.شایدواقعایه مشکلی داره که شمانمیدونی.هرچندالان دل خوشی ازهیچ مردی ندارم امااگه قول دادی والان پول داره اینجوری بگی فک میکنه براپول میخواییش.حضوری حرف میزدی.

الهه،،،،،،،،
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

استارتر وقتی شما هنوز هیچی به هیچی خودتو کامل در اختیارش قرار دادی خب مسلما دیگه انتظار نداشته باش اونقدر الان براش ارزش داشته باشی که برای رسیدن بهت کوچکترین کاری واست بکنه بعدم اینکه شما اگه واقعا ایشونو خواستی و شرایطشو قبول کردی و میدونستی وضع مالی خوبی نداره بنظرم اصلا جالب نیست واسه دوتا النگو بخوای بزنی زیرش ولی اگر تو چیزای دیگه اگر میتونه بازم کم میزاره اونموقع حرفی واسه گفتن هست 

2728
ن بابا من کاربریم ی ساله همینه😆 من ک تاپیکا فاطمه رو میبینم فشارم میفته سریع میام بیرون😂

نه میگم ی کاربری بود به اسم نگارین 76خیلی دروغ میگفت😂

⁦❤️⁩👰🤵🏻⁦❤️⁩ 💃آهاااای📢 پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺
نه میگم ی کاربری بود به اسم نگارین 76خیلی دروغ میگفت😂

اها نمیدونم اونو😂

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪
2738

استارتر مطمعن باش این اقاهیج کاری نمیکنه و هیچ تلاشی برای به دست آوردنت نمیکنه چون کاری ک باید میکرده رو انجام داده و شما ببخشید بند رو آب دادی 

اگه واقعا برای طلا و مهر بهش قول دادی پس باید بمونی پاش

مطمعن باش اگه رابطه برقرار نکرده بودی این انقد با دریدگی حرف نمیزد

عزیزم من از همه جریانات خبر ندارم.اما اگه یه حتی هیچی هم نداشتی وظیفه داره برات حلقه و نشون و زیر لفظی بگیره.اما اگه نداره و بیاد بگه عزیزم فعلا همینقدر دارم اون بحثش جداست و میشه با کم شروع کرد و قناعت کرد.اما ایشون خیلی پررو میگه اصلا زن نمیخوام.خیلی ببخشید یه دختر خراب هم که واسه یه ساعت ببری خونه آخر سر یه پولی باید بهش بدی.ایشون میخواد شلوارشو بپوشه و بیاد داماد سرخونه.عزیز دلم بخاطر یه موضوع کوچیک آینده تو خراب نکن حتی اگه پدر پشتت نیس.حتی اگه ماشین نداری.حتی اگه خونه نداری.بخاطر این موضوع یه عمر خودت و بچه های آینده ت رو تباه نکن.شخصیت و احترام خیلی مهمه تو زندگی دو نفره.شما هم مشخصه اول بد صحبت کردی و میتونم حدس بزنم بخاطر اینه که ازش زده شدی.حق داری گلم.ب آینده ت فکر کن.یه عمر زندگیه

2706