2733
2734

ابروم رفت ؟؟؟😭دلم نمیخواد باشون باشم با شوهرم خوشبخت نیسم ارامشم ندارم میگم حداقل خونم جدان مستقلم راحتم دخالت تو زندگیم نیست همی الانم تم بچه داریم دورادور دخالت میکنن همش میگن بیا بچه رو بزار برو اگه کاری داری ایجوری کن اوجوری کن میگن بیاین طبقه پایینمون مستاجرم نیستین دیگه سال ب سال جابه جا نمیشیین برا بچتم راحتی !

نرفت

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اگ دخالت میکنن نرو.. اگه ادمای خوبی هستن ب نفع زندگیتونه. بعضی پسرا هم میچسبن ب خانوادشون بیشتر زنشونو تحویل میگیرن وقتی دور میشن بد اخلاق میشن

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
2738

شوهر من ی سری ب مامانش گفت لنا میخواد بورسیه بگیره دوتایی بریم.. مامانش سریع راه افتاده میگه واسه ماهم دعوتنامه میفرستی ماهم بیایم.. بعد کل خواهر برادراش میگن ماهم میایم.. نمیدونم فیلمشونه من نگیرم نریم یا قصدشون چیه.. نمیشه جلوشون حرف زد

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑

منم به شوهرم گفتم نمیام رفت باباش وخونواده گفت اونها اومدن باباش پرید البته مثلا باشوخی وخواهرشم میگفت ما میخوایم نزدیکمون باشه واینا من میدونستم اخلاقشونوکه زمین تاآسمون با م فرق داریم الان دیگه یادشون رفته جداوراحتیم

.