2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا چه حرف؟؟؟؟ من آلرژی دارم، همیشه گوشام ترشح و درد داشت و خارش با آب پیاز دو مرتبه درستش کردم دکت ...

منم همیشه تو گلوم و گوشام خارش دارم

برای خونه دار شدنمون‌صلوات میفرستین🙋🙏 
2731
عزيزم ترشحات چه رنگي هستن؟با باد سرد يا آب حمام بدتر ميشي؟احساس نميكني باد گرم از گوشت خارج ميشه؟داخ ...

گاهی آبکی گاهی ی کوچولو ترشحات زردم داره فک کنم با حموم بدتر میشم بادو گرمو نمیدونم عفونتو میدونم دارم چون پزشک عمومی گفت داری و عفونتشم قدیمیه ولی پردش سالمه حالا نمیدونم چقدر اعتماد کنم ب حرفش

گاهی آبکی گاهی ی کوچولو ترشحات زردم داره فک کنم با حموم بدتر میشم بادو گرمو نمیدونم عفونتو میدونم دا ...

عزيزم اگه ميخواي خدايي نكرده پشيمون نشي وبعدأ حسابي گرفتار نشي همين امروز يا فردا برو دكتر متخصص گوش وحلق وبيني

داروهارو تا آخر استفاده كن

موقع حمام پنبه وازليني بذار تا آب نره تو گوشت

به هيچ عنوان هم داخل گوشت چيزي نكن

راستي عادت داري از گوش پاك كن استفاده كني؟

ترشح سفيد يا سياه تا حالا داشتي؟

محتاج دعام🙏
عزيزم اگه ميخواي خدايي نكرده پشيمون نشي وبعدأ حسابي گرفتار نشي همين امروز يا فردا برو دكتر متخصص گوش ...

دکتر عمومی رفته بودم ولی دوشنبه میرم پیش متخصص.نه ترشحات سیاه نداشتم چطور؟

2740
مشكلت چيه عزيزم كامل توضيح بده شايد بتونم راهنماييت كنم

سلام عزیزم من رفتم سی تی دادم دکتر گفتش باید استخوانچه گوشت تراشیده بشه و پرده گوشت جراحی ? آیا چیز خطرناکیه؟ خیلی نگرانم

توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما...

تجربه خودم رو میگم، من شمال زندگی میکنم،و پرده گوشم سوراخ هست، بخاطر شرجی بودن ،گوشم عفونت کرد و چرکی ازش میومد بیرون..

دکتر به من دوتا قطره داد الکل بوریکه و سیپلکس به مدت یک هفته گفت بندازم.. بماند اون قطره الکیه چقدر دراور بود .... 

من 4روز ریختم تاثیری نداشت...

رفتم از عطاری برگ آویشن گرفتم و اوسخدوس ...

یه پاکت سیگار بهمن که لوله اش بزرگه هم گرفتم مواد توشو خالی کردم. داخلش برگ اویشن ریختم و اوسخدوس هم چون خارهست اسیاب کردم ،مخلوط کردم ریختم تو لوله سیگار، دودشو میدادم تو گوشم ... سیگارو روشن کنید تو لوله قیف بزارید در گوشتون ،حتی پوک بزنید که دودش بره تو دهنتون... و جدا از اون دم کنید روزی دوبار بخورید ... معجزه میکنه. برا من دو روزه خشکش کرد...