2737
2734

مثلا دخترعموم میگفت یه پارچه خریدم ۷۰۰تومن دادم خیاط اونم ۳۰۰ گرفت ولی لباسم خراب کرده بود به دردم نمیخوره اصن من خودم یه بارکفش خریدم وقتی پوشیدم یه بار داغون شد فاسدبودانگار یامانتو خریدم نامزدم گفت کوتاهه نتونستم استفاده کنم   یه بارم ۱۰۰تومن دوره  قانون جذب خریدم اصن جواب نگرفتم   انگار تاثیر معکوس داره تاوقتی پول اصلیشو ندم مجبورم دوره اصلی بخرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تا دلت بخواد

حسابش از دستم در رفته

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا
2738

من زیاد پول لباسهایی رو دادم که یبارم حتی نتونستم بپوشم تو لباس خریدن عجله میکنم 

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐

منم کفش خریدم راحتی،۶۰ تومن،دوسه بار پوشیدم بندش پاره شد،پوسته پوسته شد،خیلی جنس آشغالی داشت کوفت فروشنده بشه اون پول😤😤

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  

کمدم پره لباس بدرد نخوره گرونه😐نمیدونم چرا خریدمشون😓آهان عید اینترنتی لباس خریدم داغون بودااااااااا الان دستمال کردمش ماشین پاک میکنم باهاش

خداجونم هزاران بار شکررررررررررت❤خدایا امضای سبزمو سه سال پیش واسه سالم بدنبا اومدن پسرم نوشتم ولی الان قلبم پردرده میخام بهت بگم خستم از دعا کردن خستم از بابغض و گلایه باهات حرف زدن خدایا من خیلی خستم واسه آخرین بار ازت خواهش میکنم صبرت تموم بشه حکمتت به پایان برسه وامتحانت به نتیجه برسه خدایااااا دوساله شبا که سرمو میزارم بخابم درد و غم طول روز یادمیوفته با ناراحتی و بغض میخابم من دوساله خواب میبینم ولی نمیخابم من دوساله فقط نفس میکشم دلم واسه شوهرم میسوزه ایتقد درد میکشه دلم واسه بچه هام میسوزه که بدون شادی و شیطنت بچگی دارن بزرگ میشن..... خدایااااااا فقط میخام زودتر روزی برسه که وقتی سرمو میزارم دوبالش با مرور روزم لبخند بزنمو شکرت کنم فقط همین....بفریادم برس.این تیکر برای تولد همسرمه آرزو میکنم تا اون روز شوهرم سلامتیشو کامل بدست بیاره و سالم سالم باشه

بیشتر لوازم پسرم تو این ۱۴ سال

ماشین برقی که کلا دو دفعه سوار شد

دوچرخه اش که پارسال خریدم تو انبار داره خاک میخوره

Xbox که دو سال پیش خریدم براش 

از این دستگاههای پروازی چیه اسمش؟ کُواد کوپتر فکر کنم  

و یک خروار اسباب بازی دیگه

قیمت که نگم دیگه واویلا 

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

اوووووو.... انقدر لباس اینطوررشده

کفش خوشم اومده تنگ بوده بپام بزور خریدم 200 300بعد دو سه بار بیشتر نشده بپوشم مانتو همچنین خریدم موقعیتش پیش نیمده بپوشم کلی شال و روسری

تازه خوبه تو گرونیا نخریدم😂😂

200 پول روسری ابریشم دادم😂ییار سر کردم چش یکی رو در بیارم انقدر سر خورد دهن خودم سرویس شد

2706