2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب کسی باشه برات انجام میده بری پیشش

دوستان من اصلا خرافاتی نیستم و از آدم های خرافاتی هم خوشم نمیاد ولی من ب چشم خودم دیدم صدام کردن سایه دیدم به عینه دیدم ک میگم وگرنه دیوونه نیستم الکی بیام چرتو پرت ب ملت بگم فقط میخام بدونم کسی مثل من هست 

من همیشه به همه اطمینان میدادم که همزاد و جن و پری اجازه ندارن آسیبی به آدم برسونن.الان برم دعا بگیر ...

آره براشون گناه کبیرس و خدا نمیبخشدشون،ولی همین ک میبینی زجر آوره بعضی هام مثل عمم ک بچش نمی موند و هزار تا دکتر رفت بایه دعا صاحب بچه شد چون

2738
چون همزاد داشت

پس احتمالا دعای اون سید مرحوم اثر داشته برا من یا ایمانم به قدرت خدا یا قربونیی که کردیم ولی من بچه دار شدم خداروشکر مشکلی نداشتم.یادم باشه برا اون سید بزرگوار فاتحه بخونم اصلا بفکرش نبودم 

نميدونم والله منم ديشب تاپيك رفع همزاد خوندم پاهام همينجوري ميلرزيد تازه خوابه يه مرد لاغر زشت هم دي ...

منم اینطور خوابا زیاد میبینم ولی همیشه تو خواب من زورم بیشتره ازشون.آخه س فلق و ناس میخونم قبل خواب و تو خونه حدیث کسا و گاها بقره پخش میکنم.تو خوابم اکثرا پشت در میمونن😆

منم اینطور خوابا زیاد میبینم ولی همیشه تو خواب من زورم بیشتره ازشون.آخه س فلق و ناس میخونم قبل خواب ...

😩😩😩

خيلي بد بود اون تاپيك خيلي اثر گزاشته بود  يه لحظه احساس ميكردم يه چيز ي پشت كمدم هست اخر رفتم تو سالن خوابيدم