2733
2739
عنوان

خرج مراسم عقدبندون با کیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 560 بازدید | 80 پست
اول خواستگاري  بله برون  چند روز بعدش محضر يا عاقد مياد خونه عقد ميكنه اگه تو محضر باشه ...

چه جالب. ما اگر کسی بخواد عقد محضری بکنه فقط اعضای درجه یک خانواده دو طرف مجاز به حضور سر عقد هستند. حتی اگر تو سالن هم باشه فقط همون افراد اجازه دارن حین خوندن خطبه عقد اونجا باشن. دیگه جشن جدا هم نمی گیرن!! اما اونطوری که اینجا متوجه شدم عموما برای عقد جشن جدا گرفته میشه. برم به فامیل بگم یه ریویژن بزنن به مراسم عروسی😁😁😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه جالب. ما اگر کسی بخواد عقد محضری بکنه فقط اعضای درجه یک خانواده دو طرف مجاز به حضور سر عقد هستند. ...

نه بابا چيه اين مراسماي مزخرف

دو نفر ميخوان با هم زندگي شروع كنن يه عالمه مراسماي بيخود 

تازه بعد اين مراسمات دونه دونه مهمون رفتنا 

2731
قيمتش خيلي پايينه شما رفتي    اخه سلينا زنگ زدم گفت از ٢٠٠ شروع ميشه  سلينا از اقو ...

تیارا خیلی خوبه ولی من عروسی داییم زنگ زدم گغت نوبت ندارم دیر زنگ زدی 😞

خوشگلم واسم صلوات میفرستی؟ کاش راه دوری بین ما بود🚶کاش سرنوشت ما جدا بود↕از تو فکر من رها بوده🙍گر ندیده بودمت ای یار🙌عشق دیدی خانه ات خراب است💒عشق هر چه گفته ای سراب است💖ای چه حق انتخاب است ❓که ندارم خبر از دلدار❕تو همانی که رگ خواب مرا میدانی😴تو همانی که به درد دل من درمانی💊باورت کردمو گفتی تا ابد میمانی👫دیدی آخر که تو رفتی و من اینجا ماندم💔دیدی اخر که ز پرواز دلت جا ماندم🚁تنها یار بی کسی ها دیدی تنها ماندم😢دل💖توبه کردی و شکستی دل💔با چه رویی عاشق هستی😍تو امید به هر که بستی💑رفتو آخرش شدی تنها👤من یک غم ادامه دارم😖من بغض آخرین قرارم😧که هنوز در انتظارم😧برسی به داد این شبهام🌃تو همانی که رگ خواب مرا میدانی😴تو همانی که به درد دل من درمانی 💊باورت کردمو گفتی تا ابد میمانی😍