2737
2739
عنوان

شيمي درماني

| مشاهده متن کامل بحث + 17579 بازدید | 24 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من چند تا از کارهایی که انجام بدید را می گم که در واقع انجام این کارها باعث کنترل و از بین رفتن سلولهای سرطانی می شه  این نتیجه تحقیقات منه در سمته غربی ها و افرادی که کنترل کردند  و جواب داده البته بدن به بدن و سرطان به سرطان فرق می کنه

- اول اینکه کلا گوشت ( همه نوع گوشتی  به غیر از ماهی اونم به صورت آب پز) و لبنیات (شیر و پنیر و تخم مرغ ) را از رژیم غذاییتون حذف کنید و به هیچ وجه قند و شکر و هر چیزی که قند و شکر داره ( بیکسویت و کیک و... ) و هر چیز کنسروی را نخورید این خیلی مهمه

- هر روز یک قاشق روغن شاهدانه اصل بعد از نهار بخورید ( 15 -20 تومنه در عطاری ها شیشه کوچیکش ) (و برای همیشه عمر باید بخورید پس اینجوری نباشه یه مدت بخورید بعد بگید نمی خورم )

- شکلات تلخ 96 درصد بخرید و به 10 قسمت تقسیم کنید هر روز یک قسمتشو بخورید (با توجه به بسته بندی هایی که در ایران هست در کل در ماه می شه 3 بسته قیمتش هم هر بسته 17 تومنه - / تیر ماه 98 / )

- چای اسیاک بخرید از آمریکا ( باید از سایت آمازون بخرید و با سایت های واسطه - من از سیات ایگرد خریدم و سه هفته طول کشید که برسه هزینش تقریبا می شه 500 هزار تومن که می تونید 4-5 ماه مصرف کنید آموزش ساختش روی بسته نوشته شده و توی یوتیوب هم هست

لینک در سایت آمازون که ما خریدیم

https://www.amazon.co.uk/Starwest-Botanicals-Organic-Essiac-Pound/dp/B003AYEHUM

از طریق سایت egerd دات کام بگیرید -من از طریق این سایت خریدم -

و روزی 3 مرتبه هر بار به مقدار دو سومه یک لیوان بخورید

- داروی دکتر تک دهقان هم بخرید و همیشه مصرف کنید اینجوری نشه یه چند ماه مصرف کنید و بی خیال شید این دارو کنترل کننده هستش نه درمان کامل (هر دفعه واسه 15-20 روز می شه 500 تومن که گرونه ولی می گن اگه صحبت کنید و قبول کنند ندارید 100 تومن می گیرن )

- ریشه و گل و ساقه قاصدک را از عطاری ها بخرید و دم کنید و روزی 3 مرتبه بخورید ( سعی کنید بین خوردن داروها ی بالا با این دارو ها 2 ساعت فاصله بندازید )

- قرص کورکومین 500 میلی گرمی ( کارن ) را بخرید و هفته اول 1  عدد بعد نهار و هفته بعد 2 عدد  بعد غذا و هفته بعد 3 عدد مصرف کنید و همیهش بعد غذا باشه و یه لیوان آب هم روی آن بخورید و از جهت اینکه حساسیت دارید یا عوارضی ممکنه واستون داشته باشه خودتون چک کنید بدن با بدن فرق می کنه اینم باید همیشه عمر مصرف کنید

- به جای چای معمولی چای سبز بخورید همیشه ( مواظب باشید چای سبز فشار را پایین می آره )

- روزی 5 عدد هسته زردآلو

- همیشه باغذا سیر خام بخورید

-مریم گلی مصرف کنید

- اگه می تونید هر روز چند لیوان آب هویج و هر مقدار که می تونید توت فرنگی ( قرمز و سیاه ) مصرف کنید و آب پرتقال

- استرس و عصبانیت و نارحتی سمه واسه شما و باعث پیشرفت سلولهای سرطانی می شه و بر عکسش خوشحالی و روحیه و آرامش روحی و امید به زندگی باعث ضعیف شدن سلولهای سرطانی می شه فکر کردن به سرطان خودش خیلی بده سعی کنید به سرطان هیچ وقت فکر نکنید و مصرف داروهای بالا واستون یه جور سبک زندگیتون باشهکه عادت کردین بهش

همه اینا که گفتم بعد از درمانهای شیمی درمانی و درمان پزشکی به عنوان کنترل کننده و از بین برنده سلولهای سرطانی مصرف کنید و اگه برنامه ریزی کنیدمی شه همشو مصرف کرد

درآخر واسه با اعتقادا : نذر آیت الکرسی و صلوات کنید (مثلا هزار عدد واسه یه سال به نیت شفا ) و هر روز برای پرنده ها دانه بریزید یا گربه ها غذا بدید به نیت شفا خیلی تاثیر داره ( حال روحی خودتون هم خوب می شه )

2731
ممنونم

خواهش می کنم 

واسه استخوان قرص کورکومین را خیلی جدی بگیرید( حتی  تا 8 گرم روزانه می شه مصرف کرد [ 16 قرص 500 میلی گرم کارن ] ) 

https://margaret.healthblogs.org/life-with-myeloma/discovery-of-curcumin/my-curcumin-protocol/

من راجب استخوان خیلی تحقیق کردم روی وب تنها چیزی که خوب جواب می ده همین کورکومین هستش  و توسط همین خانوم مارارت تست شده و نحوه استفاده را توی وبلاگش توضیح داده این خانوم مارگارت اگه کورکومین را آنطور که گفتن نمی خوردند فقط چند ماه زنده می موندند ولی الان 10 ساله کورکومین 8 گرم روزانه می خورند و سالمه سالمن 

مرسي عزيزم يعني واقعا ريزش نداره يا كمه يا موهاش نارك ميشه؟دكترش فقط گفته بي حالي و ريزش نداره

سلام دوست عزیز،درمورد بیماری مادرتون سوال داشتم،لطفا در خواست دوستیمو قبول کنید 

دخترم بهانه زندگیم 
مرسي عزيزم يعني واقعا ريزش نداره يا كمه يا موهاش نارك ميشه؟دكترش فقط گفته بي حالي و ريزش نداره

سلام عزیزم مادر شما خوب شدن انشالا؟

بهترین معلم تو آخرین اشتباهيه که مرتکب شدی
2740

شیمی درمانی یسری عوارض طولانی مدت داره یسری کوتاه مدت . دکترا معمولا با توجه به شرایطی که مریض داره یسری راهکارهایی ارائه میدن که عوارض کمتری داشته باشه. یکی از آشناهای ما رفت پیش یک متخصص آنکولوژی ک خانم بودن  خانم دکتر صابریان. خداروشکر خیلی راضی بود. چون براش ضد تهوع استفاده می کرد حالش زیاد بد نمیشد که نشه تحمل کرد.