2733
2739
عنوان

توروخدا باردارها ومامانا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 198 بازدید | 29 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه لکه بینیت هنوز هست باید ادامه بدی ولی اگه یک هفته از قطع شدنش میگذره دیگه لزومی به استفاده از ش ...

لک بینی نبود یکم خونریزی بود البته کمم نبود ولی خداروشکرهمون بود الان ی ماه میگذره حدودن ک تواین ی ماه یکی دوبار چند هفته پیش ی قطره دیدم شایدم توهم زدم اونارو

2731
دقیقا از کی لکه بینی داشتی..میشه بگی؟

از وقتی ببیم ی هاله انداخت فرداش دیذم پری شدم قرارشد شیاف بزارم اگ پری بود ک بیشترمیش اگ نبودم ک توکل برخدا بعدشم ک قطع شد۲۰هفته یکم خونریزی کردم

لک بینی نبود یکم خونریزی بود البته کمم نبود ولی خداروشکرهمون بود الان ی ماه میگذره حدودن ک تواین ی م ...

پس بهتره ادامه بدی و استراحتت هم زیاد کنی تا ان شاء الله کامل قطع شه

خدایا ممنونم قدرت پذیرش نداشته هام رو بهم دادی
2740

استارترعلت لکتوبررسی کن حتمایه سونوی سرویکس بده اطلاعاتتوزیادکن دکترای زنان خیلی بی سوادن گاهی میگم کاش دکترمردم زیادبودمن که خیلی ازشون ناروخوردم الانم ۲۸هفتمه دکترم تازه فهمیده سرویکسم شده۲۰چیزی  که بایدتو۲۰هفته میفمیدومنوسرکلاژمیکردفقط کلی پول سونورودستم گذاشت لک بینی هم بی دلیل نیس استراحت مطلق باش سرویکستم چک کن دفتی سونو

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
قطع ک شده گلم ولی بازم میترسم استراحتم هستم

ادامه بده اصلا ریسک نکن

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
استارترعلت لکتوبررسی کن حتمایه سونوی سرویکس بده اطلاعاتتوزیادکن دکترای زنان خیلی بی سوادن گاهی میگم ...

عزیزم اره میدونم سرویسکم هم هفته۱۸وهم بیست بدخونریزی چک کردم وسونودادم ولی مشکلی نبود بازم نمیدونم چمه کلن انشالله خدا بهمون رحم کن وبچهامون سالم بدنیابیان