2733
2734
عنوان

من و مشکلات تمام نشدنی با شوهرم...

| مشاهده متن کامل بحث + 1512 بازدید | 110 پست
چه بد...راستش ناراحت شدم ک در این مورد تنها نیستم خیلی حس بدیه دوس ندارم کس دیگه ای تجربه اش کنه بل ...

خوش بحالت چه راحت.من هیچ حسگری ندارم.وسطش میفتم یاد چیزای دیگه.شوهرمم معاشقه بلدنیست. حس میکنم بخاطر رضایت من حرفای قشنگ میزنه بهم نمیچسبه. حالا فکرکن هیچ عیب دیگه ایم نداره قیافشم خوبه خوشتیپه تمیزه درآمدم داره.پس بازم شکرکن مشکل ازخودت نیست

بذار الان لینک تاپیکشو برات پیدا میکنم میفرستم یه وقت اشتباه توضیح نداده باشم،،،ولی آزمایشش یه آزمای ...

ممنونم عزیزم لطف میکنی

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوش بحالت چه راحت.من هیچ حسگری ندارم.وسطش میفتم یاد چیزای دیگه.شوهرمم معاشقه بلدنیست. حس میکنم بخاطر ...

خب تا کی میخوای اینطوری ادامه بدی؟ شوهر من معاشقه هم بلده ولی وسط کار خودش از کار میفته...

ممنونم عزیزم لطف میکنی

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2791028/بیایید-تجربیات-ناباروری-و-باردار-شدنم-بعد-از-۷-سال-رو-در-اختیارتون-بزارم?page=7

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2731

دلم واسه شوهرت سوخت حالا نریزید سرم ولی خب یه کم باهاش راه بیا قرار نیس ک همه چی اوکی باشه اونم خودش حتما از این شرایط ناراحته

میشه برا صلوات بفرستید محتاجم ب دعاهاتون    
مرسی عزیزم    

خواهش میکنم عزیزم،،،فقط اینو بدون ک توی مسائل شبیه به مسائل شما هیچ چیز به اندازه فکر مثبت و آرامش موثر نیس

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
خب تا کی میخوای اینطوری ادامه بدی؟ شوهر من معاشقه هم بلده ولی وسط کار خودش از کار میفته...

منتظرم بارداریم تموم بشه برم متخصص.ولی الان که کلا میلم صفرصفر شده. کلا هیچ. به قول شوهرم مثل خواهربرادر شدیم البته دکترم تاماه پیش منع کرد ولی الانم شوهرم خودش میترسه. اما ازتو چه پنهان چشمم آب نمیخوره درست بشه. بعد چهارسال به همسرم گفتم اوایل بارداری دومم. طفلی ماتش برد...فقط گفت چرا زودتر نگفتی بریم دنبال درمان.گفتم ترسیدم ناراحت بشی همش تظاهر کردم

دلم واسه شوهرت سوخت حالا نریزید سرم ولی خب یه کم باهاش راه بیا قرار نیس ک همه چی اوکی باشه اونم خودش ...

درسته اونم ناراحته بخدا خودمم دلم واسش میسوزه من قبل از ازدواج خیلی خوب میشناختمش اینقدر همیشه سرحال بود و بگو و بخند میکرد ک میگفتی از این پسر شادتر وجود نداره... همیشه هم از هدفاش میگفت اینکه میخواد فلان خونه رو تو فلان منطقه بخره میخواد فلان ماشین رو داشته باشه فلان ویلا رو نشون کرده بود تو شمال ک بخره و با سلیقه خودش بسازه... ولی الان...

نمیدونم والا... شوهرم آزمایش داد مشکلی نداشت... دکترم گفت شاید ب خاطر نقص در کروموزوم بوده یا شاید ض ...

تو این مشکلات مالی چرا میخای یه بچه هم بهش اضاف کنی بعدم خب یه کم پول از خانوادت بگیر برا لباس اینا 

درسته اونم ناراحته بخدا خودمم دلم واسش میسوزه من قبل از ازدواج خیلی خوب میشناختمش اینقدر همیشه سرحال ...

از جنسی هم خب راست میگه صبح تا شب خسته کوفته میره سرکار دیگه چ توانی داره ولی ببرش دکتر شوهر من بیشتر کار میکنه بیشتر رابطه داره همینجور همینجور شوهرت از کار نیفته

منتظرم بارداریم تموم بشه برم متخصص.ولی الان که کلا میلم صفرصفر شده. کلا هیچ. به قول شوهرم مثل خواهرب ...

آخی عزیزدلم... خیلی سخته درکت میکنم...

انشااله بارداریتو گذروندی حتما ب فکر حل این مشکل باشه چون ب مرور روی زندگیتون اثرات بدی میذاره و این رابطه سرد برای بچه ها هم خوب نیس

انشااله بارداریتو ب سلامتی بگذرونی و نی نی سالم و سلامت بیاد بغلت

درسته اونم ناراحته بخدا خودمم دلم واسش میسوزه من قبل از ازدواج خیلی خوب میشناختمش اینقدر همیشه سرحال ...

بخدا تقریبا هممون این مشکلا رو داریم خدا لعنت کنه باعث و بانی این گرونیارو ک روح و روانمونو داغون کرده 

میشه برا صلوات بفرستید محتاجم ب دعاهاتون    
تو این مشکلات مالی چرا میخای یه بچه هم بهش اضاف کنی بعدم خب یه کم پول از خانوادت بگیر برا لباس اینا& ...

دکتر بهم گفته زیاد فرصت نداری همین الانم ک معلوم نیس بادار بشم دارم راه ها و داروهای مختلفو امتحان میکنم

نمیشه ک برم ب خانوادم بگم پول بهم بدین برای لباسای من... روم نمیشه

دلم واسه شوهرت سوخت حالا نریزید سرم ولی خب یه کم باهاش راه بیا قرار نیس ک همه چی اوکی باشه اونم خودش ...

خوبه ک شوهر بیچاره این وضعشه میخا یه بچه هم بهش اضاف کنن بعدم تو این اوضاع مالی ماوهم بریدم حس هیچی نداریم والا