2737
2739
عنوان

اونایی که تکررادرار دارن...

| مشاهده متن کامل بحث + 324 بازدید | 63 پست

من باردارم میترسم عفونت ادرار داشته باشم نگرانم تکرار ادرار دارم کمی سوزش هم دارم نمیدونم مشکل از چیه. یه بار آزمایشم گفت نداری عفونت

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثانه عصبی دارین اگه تو آزمایشا مشکلی ندارین.عزیزم منم اینجوری بودم واقعا اذیت میشدم.اخرش یه دکتری گفت نرو دستشویی.گفت بر فرض الان رفتی ده دقیقه دیگه احساس میکنی باید بری،ولی نرو.منطقا تو ده دقیقه کسی دوباره اونقدری دستشویی نداره که حتنا بره.خلاصه منم اینکارو کردم.برا خودم تایم میزاشتم و نمیرفتم تو اون تایم.کم کم بهتر شدم.الانم که خوب شدم کامل

2731

برامن دگه الان جوری شده همه فهمیدن 😢😓

بازار ازیه ساعت بیشترنمیتونم بمونم 

مسافرتم هی همسرم میگم نگه دار 😖😫

من بلوچم   زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم ایران  مکران بلوچستاااان 😍افتخارم اهل سنتم😍داداشای عزیزم خیییییلی زود رفتین هنوز باورندارم رفتنتونو هنوزم از  گوشه گوشه خونم صدای خنده هاتونو میشنوم باورندارم دگه نیستین تا باهم کل کل کنیم بعد تو کی بگم خودشیفته به کی بگم هندونه نزار برام سنگینن و... آخ خدایا راضیم برضایت کاری بجز صبر نداریم خیالم  راحته اونجا جاتون خوبه آخه شما خییلی خوب بودین حافظ قران و... بودین  مطمعنم خدا خلاف وعده نمیکنه الهی جاتون بهشت برین باشه  ......دعا میکنم خدا به هیییچ کی داغ عزیز نده اونم دوتا باهم 
عه منم بستگی داره الانا هریک ساعت, تو زمستون گاهی هرنیم ساعت.  بیرون هم میری یااکثراتوخونه ای؟& ...

نه عزیزم من از ۶ میزنم بیرون( ۸ سرکارم تا۴) بعدشم میرم باشگاه.تا برسم خونه دیگه ۷:۳۰ ۸ میشه.

کمتر خونه ام.

🤗حسِ خوب یَعنی مَن و توْ و دُختَرِمون تو مَزرعِه شُماٰلِ روستاٰ....🔗✌🏾
2740
من باردارم میترسم عفونت ادرار داشته باشم نگرانم تکرار ادرار دارم کمی سوزش هم دارم نمیدونم مشکل از چی ...

هرچی بچه بزرگتربشه تکرر بیشتر😰

من بلوچم   زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم ایران  مکران بلوچستاااان 😍افتخارم اهل سنتم😍داداشای عزیزم خیییییلی زود رفتین هنوز باورندارم رفتنتونو هنوزم از  گوشه گوشه خونم صدای خنده هاتونو میشنوم باورندارم دگه نیستین تا باهم کل کل کنیم بعد تو کی بگم خودشیفته به کی بگم هندونه نزار برام سنگینن و... آخ خدایا راضیم برضایت کاری بجز صبر نداریم خیالم  راحته اونجا جاتون خوبه آخه شما خییلی خوب بودین حافظ قران و... بودین  مطمعنم خدا خلاف وعده نمیکنه الهی جاتون بهشت برین باشه  ......دعا میکنم خدا به هیییچ کی داغ عزیز نده اونم دوتا باهم 
برامن دگه الان جوری شده همه فهمیدن 😢😓 بازار ازیه ساعت بیشترنمیتونم بمونم  مسافرتم هی همسرم ...

مسافرت ما دیگه سوژه شده همش میگیم دسشویی نگه دارید 😂

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
هرچی بچه بزرگتربشه تکرر بیشتر😰

ببخشید تو بارداری ادرار بدبو باشه عادیه؟؟من بجه اولمه چیزی نمیدونم 

مسافرت ما دیگه سوژه شده همش میگیم دسشویی نگه دارید 😂

منم اگه غیراز شوهرم باشه یباربهونه دخترم یبارپسرم میارم😩😂

عه منم بستگی داره الانا هریک ساعت, تو زمستون گاهی هرنیم ساعت.  بیرون هم میری یااکثراتوخونه ای؟& ...

مطمئنی واسه شمام از سردی نیست؟

اخه میگی زمستون بیشتره

من یکی دوتا زمستون کرسی گذاشتم زیرش میخدابیدم عااالی بود،بعد اون کمتر شده برام مگه اینکه سردی زیاد بخورم مثل الان که شام مرغ خوردم مهمونی بودم

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
2706