2733
2739
عنوان

خواهر شوهر عقده ای

| مشاهده متن کامل بحث + 1512 بازدید | 45 پست

پ من چی بگم چند روز پیش روز تولدم رفتم خونه مادرشوهرم یهو گفت واسه سالگرد ازدواج جاری کوچیکم رفته شلوار خریده یکم نشستیم ک شوهرم زنگ زد اماده باش بریم بیرون مادرشوهرم گفت بمونید شام گفتم نه تولدمه میریم بیرون یه تبریک خشک و خالی گفت

حالا نگو خانوادم واسم تولد گرفتن شوهرم میخاست با برنامه منو ببره اونجا ک حالا اون قسمتارو فاکتور میگیرم خلاصه ک بعد تولد بازی یکم کیک اوردم واس مادرشوهرم ک بعدم اومدم واحد خودمون دخترم موند اونجا یهو دیدم دخترم اومد خونه ۱۵ تومن دستشه میگه مامان اینو عزیز داد تازه عزیز ب اقاجون گفت ۲۰ بده بدم پرستو اقا جون گفته چخبره اون ۱۵ داده انقد ناراحت شدم کارد میزدی خونم درنمیومد واس عروس دیگش میره واسه سالگرد عروسی هدبه میخره انگار من گدام اه یادم افتاد باز عصبی شدم حالا پولدارم هستنا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ب قبر ک دست نداد. بهتر. چرا ناراحت شدی؟خواهر شوهر مگه مهمه.؟ ما ی ری اکشنی داریم ب اسم تلافی ک باعث ...

ن بابا مهم نیس بره گم شه 

ولی من چون خودم زیاد واس همه احترام قائلم واسم عجیب بود چغد آدمای پستی تو دنیا هستن

ببین تو بعدش باید با آرامشو مهربونیو آروم و ی نیمچه لبخند میگفتی" بخاطر تو بلند شدم..اشکالی نداره آدما بضی وقتا نمیبین..منم گاهی اینطور میشم ناخواسته"

ینی توم میتونی بعدا همینطوری باهاش رفتار کنیو بگی حواسم نبود ندیدم

تامام😁

اونوخ حساب کار میاد دستش

حرص خوردن نداره ک!حیف نیس برا همچین چیزی نارحت شی!

از موقعیتات درست استفاده نمیکنی!!!دقتِ بیشتر لطفا!

خیال دیدنِ رویت کند دل را چراغانی...
2740
فدایی سرت من جات باشم یجا حسابی تلافی کارشو درمیارم،همون لحظه میرفتی چای میریختی به همه میدادی از جل ...

اونجا نشد تلافی کنم ...ولی منتظرم ی روزی حسابی تو جمع حالشو جا بیارم 

تا تلافی نکنم از ذهنم بیرون نمی ره ک😑

ن بابا مهم نیس بره گم شه  ولی من چون خودم زیاد واس همه احترام قائلم واسم عجیب بود چغد آدمای پس ...

اشتباهت اینجاس ک واسه همه احترام میزاری. اشتباه دومتم اینجاست ک تعجب میکنی این رفتارا رو از خانواده ی شوهر میبینی. برن گم رن. بی رد شن  

ببین تو بعدش باید با آرامشو مهربونیو آروم و ی نیمچه لبخند میگفتی" بخاطر تو بلند شدم..اشکالی نداره آد ...

آره ...باید عکس العملم سریع باشه😂😂😂

ولی صدرصد حالشو جا میارم با شدت بیشتر 

ب قول نیوتون _ هر کنشی واکنشی داره ب همان اندازه و در خلاف جهت

2706