2737
2739
عنوان

خود ارضایی کودکان

| مشاهده متن کامل بحث + 11364 بازدید | 263 پست

تو ی سنی بچه ها عادت ب این دارن ک هی شلوارشونو در بیارن اخه بچه دوساله خیلی کوچولوئه هنوز جیششم نمیتونه بگه هنوز شیر مادر میخوره اخه این حرفارو از کجاتون در میارین اعصاب ادمو داغون میکنین 

اگه کسی با اومدن یه بهمنی ذوق مرگ نشه😊مطمئن باش بعد رفتنش دق مرگ میشه🤪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط اونایی ک میگن خودارضایی نیست 

محض اطلاع باید بگم بچه ها از روب کنجکاوی اینکارو میکنن و احساس لذت رو میکنن و چون خوششون میاد ادامه میدن به خصوص مواقعی ک استرس دارن اتفاقا باید حتما درمانش کنید دکتر ببرینش حواسش رو انقدر پرت کنید ک از یادش بره دختر منم ۴ سالگی سه چهار باری دیدم اینکارو میکنه دیگه حواسمو تا یک ماه بهش جمع کردم هرجا رفت رفتم و مدام باهاش بازی کردم خداروشکر از سرش افتاد 

دختر منم هفته ای یه بار این حرکتو میکنه البته شلوارشو در نمیاره

بقه میگن داره رو بالش میپره و کاریش ندارن اما من میفهمم چرا اینکارو میکنه

سابقه عفونت ادراری داشته ممکنه از اون باشه؟

وقتی بالشو برمیدارم چنان گریه ای میکنه ک نگو

کاربری قبلیم ترکیداین یکی رو نترکونید لطفا
2728

ازعنوانت ترسیدم😱😨

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
خودارضاییه کاملا

یعنی چی اطلاعی نداری چرا این حرف روبه بچه دوساله میزنین بچه ها اصلا هورمون جنسی ندارن لدت جنسی ندارن که خودارصایی باشه حتما مشکلی هست استارتر به پزشک مراجعه کن این چه تاپیکیه اخه

ربطی نداره عزیزم خیلی ازبچه ها واسه لذت اینکارو میکنن متاسفانه من خودم بچه بودم اینکارو کردم تو۵سالگ ...

خیلی ببخشید یه بچه ۲ساله چه درکی از نیاز جنسی داره؟اصلا مگ نیاز داره 

عزیزم فردا ببر دکتر اطفال دختر گلتو..راستی اون درکی نداره از خودارضایی شاید جایی دیده مثلا فیلم یا کسی که داره تقلید میکنه شما حواسشو پرت کن ...بچه ها خیلی معصوم و مهربونن بده بگی خودارضایی اون چ میدونه این کارا ینی چی🙃😊

2738
2706