2733
2739
عنوان

موهای دختر دوماه و نیمه من

| مشاهده متن کامل بحث + 304 بازدید | 32 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اقا یه عکس بده ما دلمون رفت🤩

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن

میتونی تف بزنی

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن
2728

موهای پسر منم اینجوره. وسط سرش رفته هوا. حتی خیس میکنم پایین نمیاد. دست میکشم در جهت دایره مثل فرق سر یکم میخوابه. بعد دوباره بلند میسه. 

خونوادم اسمشو گذاشتن عروس هلندی چون شبیه تاج عروس هلندیه.

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

اینو می‌زنی بعد اونجا که گفته کلیک کنید رو می‌زنی عکست رو از آلبوم انتخاب می‌کنی چند ثانیه طول می‌کشه تا عکس بیاد وقتی اومد مثل همیشه ارسال نظرو می‌زنی.

خواستی برش داری هم اون سه نقطه پایین همون عکسی که فرستادی می‌زنی و گزینه حذف پست رو انتخاب می‌کنی.

اگر دیدی بچه بیدار می‌شه یا ممکنه کسی بشناسدت و نمی‌خوای شناسایی شی نکن.

2740
ان شالله یه عروس هلندی جیگر بیاد بغلت 

نه توانش رو ندارم.

خیلی می‌ترسم به بچه آسیب بزنم یا نتونم خوب تربیتش کنم. حتی می‌ترسم به دست و پاش دست بزنم او ظرافت و نرمی آسیب ببینه. فکر کن چه‌جوری ببرمش حموم.

نه توانش رو ندارم. خیلی می‌ترسم به بچه آسیب بزنم یا نتونم خوب تربیتش کنم. حتی می‌ترسم به دست و پاش ...

نه بابا. فک میکنی. شاید اولاش بقیه کمکت کنن ولی بعد که خودت و بچه تنها شدی و کاراش رو کردی دیگه دوس داری فقط دست خودت بهش بخوره‌‌. من حتی میترسم کس دیگه بغلش کنه. فقط به خودم اعتماد دارم.

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم